PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: UPDATE...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy dodacie ten update... Miał być na początek wakacji a tu już połowa mija a o tym nawet nie wspomnieliście...

Proszę administrację o przynajmniej jakiś post na stronie co zostanie wprowadzone i kiedy możemy się tego spodziewać bo jak zauważyliście graczy wam ubyło i to tylko z powodu tej monotonności tego serwera...

PS: Ostatnio zrobiłem post z zapytaniem czy będzie ten update to admin odpowiedział że zrobione ale nie wgrane... To na co jeszcze czekacie? Na to żeby z tych ostatnich 20 graczy zrobiło się 10?
Przeciez dostałęs już update forum czego jeszcze potrzeba xd
pisesz o 20 graczy którzy grają , ale jest wiele osób które cierpliwie czekają na Update , ja tam nie narzekam , wszystko w swoim czasie
Jest na ukończeniu, zaszły komplikacje przy projekcie.
Egiliam ciężko było napisać to? Powiadomić graczy że update będzie opóźniony?


International wiem że dużo graczy czeka na update bo sam czekam na niego ale pamiętaj że z czasem gracze zapomną o tym serwerze i po update będzie taka sama liczba osób jak przed...
Zbyt krótko grasz aby wiedzieć że, ze wszystkim są tutaj opóźnienia ;3
Gram dość długo aby wiedzieć że administracja leci sobie w kulki ; )

Ashba

Bo wszyscy nas tak dobrze znaja i o nas wszystko wiedza Duży uśmiech

Mysle ze w tym przypadku historia servera pokazuje ze jest wlasnie odwrotnie Duży uśmiech
Historia pokazuje że update to rzecz święta na tym serwerze ; ->
jesli chcecie czegos duzego , to nie dziwcie sie ze trzeba na to dluzej czekac Język