PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Propozycja Nowego Boxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko Wszystkim! Mam taką propozycję a mianowicie wprowadzenie czegoś pomiędzy boxem 4 a Legend Boxem. Właściwie to chodzi mi o wprowadzenie Questa na Shiny Boxa który mógłby polegać np na zebraniu 15 sztk każdego orba i zaniesienie go do danego NPC który po odebraniu od nas orbów prosi nas o zabicie danej ilości pokemonów po wykonaniu tej czynności gdy wracamy do NPC który w podzięce za pomoc wręcza nam Shiny Boxa... Serce Czekam na opinie i hejty !
Z tego co pamiętam była juz taka propozycja, ale jakoś ten pomysł nie przeszedł. Co do shiny boxa byłbym za, natomiast warunki otrzymania boxa są troche nieprzemyślane, 15 sztuk każdego orba?? Kompletnie nieopłacalne. Lepszy pomysl to zrobienie cos a la box3 czyli pokonanie trenera XXX, oczywiście warunkiem przystąpienia do walki to zrobienie boxa 1,2,3,4, a do pokonania sa shiny pokemony i oczywiście odpowiedni lvl np. 150. Duży uśmiech
Szukałem i takiego tematu na forum nie widziałem ale nie o to tu chodzi. A co do warunków podałem tylko przykład wszystko jest przecież do ustalenia
Szczerze to shiny box był już omawiany dobre 3 miesiące temu.
Koggy dziękuje że mi o tym mówisz ale ja jestem tylko zwykłym graczem i nie mam pojęcia o czym rozmawiają Panowie z Administracji
To chyba się nie różnimy za bardzo Oczko
Na to wychodzi ;3