PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Proszę o pomoc z kontem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Chciałbym poprosić Admina o pomc związanym z kontem, gdyż nie pamietam r-keya ktory jest wymagany.
Pamiętam za to nazwe postaci oraz e-mail.Bardzo mi zależy na odzyskaniu konta i powrocie do gry.

Dziekuję Pozdrawiam.
Właśnie widziałem i czytałem. Moim zdaniem opcja z r-keyem jest bez sensu, utrudnia tylko przypomnienie hasła graczom i sprawia problem Administracji servera ,no bo do kogo gracze mają się zgłaszać jak nie do nich...

cytat z strony:

Tutaj mozesz odzyskac swoje konto. Pamietaj aby podac email, na ktorym konto zostalo zalozone oraz R-Key. Jezeli go nie posiadasz skontaktuj sie z administracja.
A teraz proszę o zamknięcie tematu po 4 dniach udało mi się dostać na konto ;]
Mam taki problem że nie pamiętam na którym e-mailu mam założone konto a zapomniałem loginu i hasła, ale pamiętam nazwę postaci, prosiłbym o kontakt administracji w tej sprawie, zależy mi na powrocie do gry Uśmiech
Dawix9 znam wiele nickow postaci które grały kiedyś więc niestety ale przynajmniej login byś musiał znać...
(26-03-2016, 00:00 )nexti napisał(a): [ -> ]Dawix9 znam wiele nickow postaci które grały kiedyś więc niestety ale przynajmniej login byś musiał znać...
Chodzi o to że nie pamiętam na jakim adresie zrobilem konto bo mam pare takich, jesli administracja podałaby mi e-mail tej postaci to bym sobie poradzil Uśmiech
Witam Panowie!
Mam do was bardzo wazne pytanie na temat gry.
Dlaczego nie moge sie wlogowac na serwer jak mam: internet, antywirus mi urzadzenia tego nie blokuje,gre pobierałem od nowa.
Prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Serwer na razie nie działa wszystkim musisz poczekać aż zacznie działać.