PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Pytanie ta temat gry i nowego update :(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy nie było update mogłem normalnie odpalać grę i grać. Po tym update żeby odpalić grę muszę mieć hasło administratora ( mój brat jest administratorem laptopa ) a mój brat nie będzie mi wpisywał hasło za każdym razem czy jest jakiś sposób żeby tak nie było ? chętnie przyjmę wszystkie odpowiedzi i porady Smutny
Nie wiem, dlaczego tak się u Ciebie dzieje.
Stworzyłem w Windows 8 nowe konto użytkownika (zwykłego), pobrałem grę, wypakowałem i mogłem spokojnie grać bez pytań o hasło administratora
Nie wiem, ja mam Windowsa 10 i może tylko na tym Windowsie jest to Smutny A może będzie tak że będę musiał wpisać tylko raz te hasło Smutny
powiem tak masz to samo co moja mama na kompie czyli bez zezwolenia wlasciciela komputera nie mozesz zmieniac zawartosci tego komputera dlatego pyta sie cb o haslo administratora i chyba nic nie da sie z tym zrobic powiedz bratu zeby dal ci uprawnienia administratora albo usunal haslo i tyle
Tyle, ze klient gry do zapisywania danych (ustawienia i minimapa) nie powinien potrzebowac uprawnien zadnych i ich nie wymaga
to prawda lecz win 10 czy 8 kazda instalacje wypakowanie itp potrzebuje zgody administracyjnej jak chcialem np zainstalowac cos musialem podac haslo no chyba ze robisz to z konta administratora
Instalacja tak, wypakowanie nie
Lecz mi nie chodzi o samą instalacje itp. Ja juz tą gre mam wypakowaną tylko jeśli klikam, żeby ją odpalić to wtedy wyskakują uprawnienia i tak sie zaczelo dziać po tym patchu .
Za każdym razem kiedy włączasz grę to musisz wpisywać to hasło?
Nie wiem jak jest na win 10, ja mam 7, ale może spróbuj tego:


1) po uruchomieniu programu jako administrator pojawia ci się okienko do zaakceptowanie czy na pewno chcesz uruchomić program (i jak się domyślam tutaj pewnie masz to hasło do wpisania też), na dole powinien być taki przycisk Zdecyduj, kiedy wyświetlane są powiadomienia - kliknij to

2) tutaj powinieneś mieć ustawione domyślnie, jeśli tak nie masz to zmień, ewentualnie możesz spróbować ustawić na jedno niżej



[Obrazek: 72bde2ed3b492.jpg]



Jeśli nie pomoże, no to nie wiem, ale pewnie jest jakiś sposób, żeby nie pytało za każdym razem.
Powodzenia.
Już wszystko działa dziękuje wszystkim za rady i pomoc Duży uśmiech
Wiesz, co pomogło?
Pomogło to że wpisałem raz hasło administratora i komputer zapisał że administrator na to pozwala i już nie pyta ponownie o hasło Oczko