PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Problem z grą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=99]Siema to znowu ja. 
Zauważyłem , że nie tylko ja mam problem z odpalaniem gry. 
Ten problem dotyczy na windowsie 10 . Pobierając clienta podczas wypakowania pilków ( robiąc także reset / uninstal) wyskakuje powiadomienie nadesłane w załączniku. Dalej nie wiem co począć. Będę wdzięczny za wszystko. Uśmiech[attachment=99]
Spróbuj uruchomić jako administrator ( prawy itd. ) tak samo miałem tylko że ja nie jestem administratorem i musiałem mieć hasło adma ( komputera ) i po 1 wpisaniu wszystko śmiga idealnie Język jak to nie pomoże to nie wiem . Jedynie zostanie ci zrobienie nowego konta dla poków Duży uśmiech mam nadzieje że pomogłem Język
Problem jest taki , ze jak uruchamiam jako administrator to i tak mi nic to nie daje. Także podczas skanowania pilku. anty-viurs podał , że ten plik jest podatny na zmianę systemu i na zainfekowanie go . Nie jest zbyt kolorowo jak bym chciał :/
Ja rownież mam Win 10 tylko ze mam dwa konta i nie jestem administratorem . Mi wyskoczyla ta sama informacja co tobie lecz jeszcze hasło do wpisania dla administratora. Po tym system zapisał że administrator na to pozwala i teraz śmiga bez problemów Uśmiech a jeśli chodzi o twój błąd to nie wiem.