PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Pokedex
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaka jest nagroda za odblokowanie wszystkiego?
Dyplom
Serio? tylko śmieszny dyplom? xD

Proponowałbym to zmienić na dyplom jako pamiątka + coś wartościowego,jakieś TD lub box4 lub cokolwiek innego,jak by nie patrzeć odblokowanie calutkiego dexa to chyba najtrudniejsza rzecz w całej grze wymaga wysokiego levela postaci znajomości mapy,znajomości gry do tego bardzo dużo czasu i długiego grania i paru innych rzeczy
A jak mogę sprawdzić czy mam wszystkich? xD I gdzie się idzie po dyplom? Język
Ja tam wole dyplom ,niż jakiś śmieszny box , którego albo otworzysz, sprzedasz, lub weźmiesz na legend boxa , i nici z pamiątki dla innych graczy że masz all zdexowane Język . Zdexowanie wszystkiego to jest osiągnięcie , a za osiągnięcia , powinny być pamiątki a nie xD
(15-08-2016, 13:48 )bewasp napisał(a): [ -> ]A jak mogę sprawdzić czy mam wszystkich? xD I gdzie się idzie po dyplom? Język


Dyplom zapewne wpada automatycznie do plecaka przy po odblokowaniu ostatniego poka.
A sprawdzasz ile masz używając dexa na sobie,może sprawdzić również ile mają odblokowane inni gracze,także używając dexa na kimś.
A ile jest wszystkich poków do odblokowania? Duży uśmiech
Wiem ze przy niektorych gm musi je wyciagnac abys zrobil dexa wiec troche lipa
(15-08-2016, 14:11 )bewasp napisał(a): [ -> ]A ile jest wszystkich poków do odblokowania? Duży uśmiech

dobre pytanie...
Kolega ma 332 i dostał dyplom ;d