PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Takie pytanko aka porada dla adm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja się pytam czy administracja tutaj odpisuje na pw (pytanie retoryczne) gram sobie tutaj 2 lata i jedyna odpowiedz jaka dostałem to odpowiedz od egiego żebym napisał do aszby a on miał mnie w ****.
Ogólnie mówiąc szarp tim z moich obserwacji odpisuje albo w grze albo na forum gdy jest na prawdę jakiś duży problem





                              Wykrzyknik Taka rada dla adm jeżeli jest jakiś problem i ktoś zgłasza go na pw to odpisujcie bo w ten sposób tracicie graczy  Wykrzyknik








Aszba pytanie było więc nie możesz usunąć bo na temat Duży uśmiech
Nie zgadzam się... W grze są Helperzy, którzy non stop odpisują i pomagają, jeśli są w stanie. Nie tylko na kanale "Pomoc" ale i na PW odpisują.
Tyle z mojej strony Uśmiech.
Dlatego napisałem że odpisują w grze a na forum to już nie łaska
Jak masz pytanie, problem, buga to pisz do Helperów, oni przekażą sprawę dalej, tym bardziej, że mają priorytet na kontakt z Administracją. Idąc dalej, Helper jest takim "filtrem" wiadomości do administracji - jeżeli zna odpowiedź, to natychmiast Ci jej udzieli, jeżeli jest to nowa rzecz, to natychmiast ją przekaże do realizacji. 

Innymi słowy: pisz do Helperów, oni Cię dalej pokierują.
Dokładnie ;d.
Czyli pisząc wprost do administracji na forum (gdzie nie odpisują) nic nie zdziałam a pisząc w grze tak jak to zrobiłem ostatnio TEŻ do administratora dostaje odpowiedz jaki jest z tego morał ? administracja chodzi mi głównie o mg powinni być częściej w grze online.
(26-08-2016, 14:59 )gookuu12 napisał(a): [ -> ]Nie zgadzam się... W grze są Helperzy, którzy non stop odpisują i pomagają, jeśli są w stanie. Nie tylko na kanale "Pomoc" ale i na PW odpisują.
Tyle z mojej strony Uśmiech.

Tak tylko że helperzy z trudniejszymi problemami odsyłają do "sfer wyższych" tak jak to było ostatnio gdy pisałem z Chesdem na temat zaginionego poka z depozytu, odesłał mnie on do Ashby lub Nightmare, było to 22-08-2016, 10:55. Do dzisiaj czekam na odpowiedź od Ashby bo tam właśnie poszła PW.
Mam zakładać osobny temat na takie coś i za jednym razem spamując forum niepotrzebnym tematem ???
Bo na prywatne wiadomości to Admini mają chyba wyjebane po całości...
Oj Ashby to i ja nie widuje. Napisz pw do Nightmare on Ci na pewno pomoże.