PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Quest na 3 Orby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejo!

Zauważyłem brak tego questu na forum  więc oto dodaje(nazwa własna).

Potrzebne:
Minimalnie 40 lvl (pokemon z umiejętnością: latania (np. Farfetchd), pokemon z umiejętnością: rozłupywania skał (może być Geodude)

Pokemony po drodze to:
[Obrazek: tumblr_n25s0fnPfz1s3bc1no1_250.gif][Obrazek: tumblr_n25s0fnPfz1s3bc1no3_250.gif]

Nagrody: 3 orby (1 Sapphire, 1 onyx, 1 lazuli)
[Obrazek: 256c90f7a2fba6b3gen.png]

I teraz trasa: wyruszamy z saffron dp do miasta cerulean,
Następnie wychodzimy zachodnim wyjściem
[Obrazek: e41b8d29b134a2f1gen.png]
Idziemy w kierunku pewter aż dojdziemy do miejsca, w którym jest wejście do wnętrza gór
[Obrazek: 6dc8b971fcf039b4gen.png]
Rozwalamy kamień pokemonem (razem do rozwalenia po drodze będą 3)
[Obrazek: 34ad9740eceff6c4gen.jpg]
Teraz podążamy trasą wg. mapki aż do skrzynki;
Na końcu tunelu mamy 8 golemów naraz, dla słabszych graczy zalecam ostrożność.
[Obrazek: d9131e09ca8add97gen.png]
Schodzimy zejściem na dół.
[attachment=332]
Następnie kierujemy się zgodnie z mapką.
[attachment=333]
Aby odebrać nagrodę w tej części questu wymagany jest latający pokemon np. 
Dragonair, Farfetchd, Xatu = 40lvl, Crobat, Fearow = 50lvl, Skarmory = 60lvl itd.
[attachment=334]
POZDRO Uśmiech




Aktualizacja 17.08.18r. specjalne podziękowania dla: Janka14, który dodał brakujące ssy.
ten quest jest od poczatku ots znany Uśmiech nie odkryles go pierwszy Uśmiech
Wiem, też go znałem od bardzo dawna Uśmiech
A ja tam propsuje bo skoro taki znany to od dawna powinien być na forum, bardzo ładnie, pjona.
Dokładnie goku Oczko aż dziwne, że nikt wcześniej go nie dodał Oczko

Dobry poradnik Uśmiech
Dodanie tego questa na forum to beznadziejny pomysł.
Znowu zacznie się robienie noob charów jak kiedyś do Box 2.
;-;
(05-09-2016, 19:13 )bialy napisał(a): [ -> ]Dodanie tego questa na forum to beznadziejny pomysł.
Znowu zacznie się robienie noob charów jak kiedyś do Box 2.
;-;

Podziwiam osoby, które będą robić noob konta dla tych 3 orbów szczególnie, że quest "podobno" dobrze znany i nikt tego póki co nie robił. Mi osobiście by się nie chciało Oczko

@Topic
Nie wiedziałem o tym queście Oczko Muszę bardziej poszukać po mapce, więc dobra robota z poradnikiem.
A więc to jest ten słynny tajny quest na orby tylko dla znajomych teamu serva  xD  Beka,faktycznie jest niedostępny i super tajny xD
Zna go wiekszosc starych graczy wiec dla jakich znajomych teamu serva? xD
Nie wyczułeś ironii. Ludzie gadali głupoty,że jest jakiś tajny quest na orby tylko dla wybranych a co najlepsze zawsze chcieli za jego pokazanie gruby hajs twierdząc,że szybko się zwróci bo można robić od 8lvla na mc a co jest jeszcze lepsze znam typa który dał 50td za jego pokazanie  O matko