PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Buff dla Shiny Arcanine
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem jak z innymi ( tymi mniej używanymi nowymi shiny ) ale Shiny Arcanine jest stanowczo za drogi, a za mało daje nie widzę u niego żadnego + .. 
Jest strasznie słaby ma mało obszarówek nie można na nim jeździć a koszty to 275 td licząc onyxy po 4 td co jest sztuką bo ludzie kupują po 5 .. to wychodzi 325 td 
Nie da rady nim nigdzie poexpić pada jak szmata inaczej tego nie potrafię ująć albo zmniejszcie orby/koszty albo dajcie mu porządnego buffa bo jest dużo droższy od starych shiny, które są o niebo lepsze (terror, glara ..). Chyba sam diabeł nakłonił mnie do zrobienia tego szajsu
90% pokow bylo jest i bedzie bezuzyteczne. Tak to juz jest
Nwm po co piszecie ze onyxy kupisz po 5 td , normalnie chodza po 3 lol ... to ze ty raz tyle dales za tyle sprzedales nie znaczy ze tak bd ciagle ...
(13-09-2016, 17:41 )patros nol lajff napisał(a): [ -> ]Nwm po co piszecie ze onyxy kupisz po 5 td , normalnie chodza po 3 lol ... to ze ty raz tyle dales za tyle sprzedales nie znaczy ze tak bd ciagle ...

3td onyxy?? xD hahahah
Sory, ale tym razem muszę przyznać Sajgonowi rację Oczko w ogóle kupić to już jest cud, a za 3 td onyxów jeszcze nie widziałem

btw ja też domagałem się już balansu tych shiny, bo połowa z nich jest bezużyteczna (a jak nie to, to chociaż żeby szło rozmienić na orby).
(13-09-2016, 20:46 )OusterR napisał(a): [ -> ]
(13-09-2016, 17:41 )patros nol lajff napisał(a): [ -> ]Nwm po co piszecie ze onyxy kupisz po 5 td , normalnie chodza po 3 lol ... to ze ty raz tyle dales za tyle sprzedales nie znaczy ze tak bd ciagle ...

3td onyxy?? xD hahahah
Sory, ale tym razem muszę przyznać Sajgonowi rację Oczko w ogóle kupić to już jest cud, a za 3 td onyxów jeszcze nie widziałem

btw ja też domagałem się już balansu tych shiny, bo połowa z nich jest bezużyteczna (a jak nie to, to chociaż żeby szło rozmienić na orby).

Widocznie mało w tej grze widziałeś.
Davin przyznam, że nie wchodziłem na grę teraz może z 2/3 dni ;p ale chyba aż tyle się nie zmieniło ;d
Dobra nawet licząc onyxy po 3 td to wychodzi 225 td, a takie gówno nawet 50 nie jest warte Shiny Arcanine bez ride z 2 obszarówkami bez dmg no spoko..
Nie rozumiem w ogóle tych co są przeciwko
Wolicie żeby drogi pokemon był do niczego i tylko "istniał" nieużywany nie mowie tu tylko o shiny arcanine ale zastanówcie się czy nie czas żeby to zbalansowac i przestać pisać, że zawsze będą pokemony bezużyteczne .. tak chyba nie powinno być
Trzeba przeprowadzić balans shiny poków jestem za ten pokemon jak na swoją cenę jest za słaby.
Zawsze beda bo prosby o to zeby niektore pokemony "istnialy" sa od paru lat i dalej to samo