PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Quest na legendę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Z tego co wiem aby rozpocząć zadanie na l. boxa potrzeba 4 graczy 
Proponuję aby była możliwość wykonania go samemu/ dwójkę lub trójkę
Podam przykład 

Klikając w kulę ( jeśli w pobliżu nie ma nikogo innego  ) czytaj nikt inny nie przekroczył bramy
Respi sie Dialgia i Palkia o mocy ( ilość hp ) 1/4 co jest dotychczas, mobów również jest 1/4 . Dmg i def zostają bez zmian 
Gdy w pobliżu kuli znajduję się inna osoba ona również musi kliknąć w kulę aby zadanie się odpaliło
I to samo co wyżej napisałem tyle ze 1/2 
Przy 3 osobach 3/4 

Co o tym myślicie ?
Sama Dialgia i Palkia nie stanowi większego problemu, ponieważ da się je z łatwością pokonać. Problemem są natomiast respiące się pokemony - zwykłe i shiny.
Mało tego, gdyby każdy miał robić pojedynczo robić Lege Q, to ludzie wręcz by czekali na wejście, zwłaszcza, że 200 poziom teraz wbić to pestka. Osobiście zajmuje mi to 20, max 25 godzin. Jakby się uprzeć, to co 2 dni mógłbym odbierać legendę.
Niech zostanie tak jak jest : )!
Jak dla mnie bez sensu. Znaleźć ekipę to żaden problem a takie kombinacje tylko ułatwiłyby zrobienie kolejnej legendy (pomijając oczywiście całe nudne expienie).
W sumie idac solo mogło by byc 1/2 tego co jest teraz.

Ja na przykład nie mam możliwość zrobienia go w grupie 4 osobowej, po prostu ciężko by mi było zgrać 4 osoby na dany dzień o danej godzinie.
I proszę dla Was to może nie jest problemem ale dla mnie to spory problem. Myślę ze nie tylko ja mogę mieć z tym kłopoty.
Dlatego pytam Was o zdanie, moze macie jakieś ciekawsze rozwiązanie.
Może być nawet trudniej niż w grupie 4 osobowej
Jestem na nie owej propozycji, zgadzam sie w zupełności z tym co chesd napisał,niech zostanie tak jak jest i bez zmian.Cieszcie się że wgl jest możliwość wykonania questu na legendę..
Też jestem na nie. Oprócz kolejek byłyby skargi, że ktoś już kończył quest i nagle clean i padł. Zebranie 4 osób to nie jest problem. Jak ja robiłem 1 raz ten quest osoby musiały iść 1 raz co znaczyło, że nikt kto już był nie mógł pomagać. Wtedy to było ciężko wykonać + wtedy strasznie cięło na queście i nie było możliwości tak szybkiej zmiany poka przy pomocy konsoli. Więc szczerze powiedziawszy cieszcie się, że jest jak jest. Uśmiech
Okey Dzięki !

Do zamknięcia w takim razie