PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Domki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wygląda sytuacja z domkami, po jakim czasie ludzie je tracą z powodu nieobecności?
Znalazłem domek, gościa nie było 2 tygodnie online i nic się nie stało. Ktoś coś?
po 2 tygoniach Kasuje sie domek
@up Czytanie ze zrozumieniem, takie trudne. :/
(14-01-2017, 18:08 )BesToNeK napisał(a): [ -> ]Jak wygląda sytuacja z domkami, po jakim czasie ludzie je tracą z powodu nieobecności?
Znalazłem domek, gościa nie było 2 tygodnie online i nic się nie stało. Ktoś coś?

a dużo czasu już minęło od opływu 2 tygodni u tego typka?
jakieś ~3h
liczy sie czas od zapisu serwera do zapisu (tego głownego, czyli restartu) wiec ilosc godzin nie jest ważna
(14-01-2017, 21:38 )jancio napisał(a): [ -> ]liczy sie czas od zapisu serwera do zapisu (tego głownego, czyli restartu) wiec ilosc godzin nie jest ważna

Czasem nie odlicza od momentu gdy gracz się wyloguje??
#up
nie, dopiero save serwera resetuje domki
Pozwólcie, że się dołączę, żeby nie dublować tematu.

Nie logowałem się dłuższą chwilę i przepadł mi domek. Zgodnie ze stanem mojej wiedzy i zapisami na forum, itemy powinny trafić do depo, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć.

Ma ktoś jakieś sugestie?
Itemki trafilt do depo na postac, na ktorej byl domek.
No właśnie nie ma, mam jedno konto, jedną postać, więc nie mogły nigdzie indziej trafić:/

Dostępu do domku nie miał nikt inny poza mną, więc "pożyczenie" też odpada.

Czy może to być jakiś bug, przez to że domek był w Tarroco? Nie widziałem żeby ktoś poza mną się tam osiedlał...
Ja również miałem taką sytuacje ,że po dwóch tygodniach mojej nieobecności mój domek nie zniknął Uśmiech nie wiem jak to się stało, może jakiś bug ale w każdym razie bardzo mnie to ucieszyło Uśmiech