PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: C onix u Lumpa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma co się cieszyć, catch jest jak na Snorlaxa w ub... a Snorlaxów to ja już mam złapanych 41
na co mi snorlax Duży uśmiech
A ONIXA ZŁAPAŁEM ULTRA BALEM :d
(26-12-2017, 12:02 )tomeczekq napisał(a): [ -> ]na co mi snorlax Duży uśmiech

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło no ale trudno już, więcej już się nie wypowiadam...
(26-12-2017, 11:55 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Nie ma co się cieszyć, catch jest jak na Snorlaxa w ub... a Snorlaxów to ja już mam złapanych 41

Szansa na złapanie Crystal Onixa jest 7.38 razy mniejsza. Do tego dochodzi fakt, że są tylko 2 jego respy po 1 na respie. Także porównanie jest bezsensowne. 

(26-12-2017, 12:02 )tomeczekq napisał(a): [ -> ]na co mi snorlax Duży uśmiech

Jeden z drugim się zrozumieć nie może...

(26-12-2017, 12:07 )tomeczekq napisał(a): [ -> ]A ONIXA ZŁAPAŁEM ULTRA BALEM :d

Okej, fajnie ale już się tak nie "chwal".

Następny!
Jak od snorlaxa zabierzesz te 50% catchu z eventu to jest prawie że identyczny procent Ultra Ball snorlaxa do Saffari Balla u Crystal Onixa.

Zobacz:
http://prntscr.com/hsdfz9
(26-12-2017, 12:17 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Jak od snorlaxa zabierzesz te 50% catchu z eventu to jest prawie że identyczny procent Ultra Ball snorlaxa do Saffari Balla u Crystal Onixa.

Zobacz:
http://prntscr.com/hsdfz9

Nie, nie jest. Wychodzi 0.384% czyli nadal jest o ok 60% wyższy od zwiększonego catch'a w sb dla C. Onixa.
Prosta matematyka.

Idąc dalej, jeżeli chcesz określić ile razy trudniej jest złapać pokemona, to liczysz dla tego samego rodzaju pokeballa.
Porównywać ub do sfb XD
A co do Crystala to gratki jeśli serio ci w ub siadł.
(26-12-2017, 11:55 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Nie ma co się cieszyć, catch jest jak na Snorlaxa w ub... a Snorlaxów to ja już mam złapanych 41

Jakby chciał to mógłby pochwalić się jak złapał magikarpia i nie powinieneś mu mówić czy ma się cieszyć z tego czy nie.
^^ Dokładnie Popieram Uśmiech