PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Asz Keczap - Shop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprzedam Blissey 130 lvl +30 (Bez Podpisu)
Proszę o składanie ofert.


Kontakt: Asz Keczap
Refresh - 27.02.2019

Godzina: 16:33
mordko jak byś chciał za niego 10% ceny zrobienia to by ci było ciężko go sprzedać, a obstawiam, że celujesz w 70%-100%....

Jak sobie odpuścisz złote góry to napisz mi priv z ceną.
Jakby dał serio te 10 % ceny to brałbym w ciemno, także stefek nie mów hop.
(28-02-2019, 07:14 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Jakby dał serio te 10 % ceny to brałbym w ciemno, także stefek nie mów hop.

myślałem że przekaz będzie bardziej domyślny, a mianowicie że każdy bd gotowy dac te pare groszy np. 10%
Natomiast ja nie jestem takim dusigroszem lecz tez nie głupcem. Stąd ten wpis.
Był domyślny tak jak powinien, z tym, że do kupna czegoś nie potrzeba 30 osób, więc jeśli znajdzie się chociaż jedna osoba, która obali twoje "stwierdzenie" to żadna "domyślność" nie ma tutaj znaczenia.

Tyle ode mnie, bo nie ma sensu robić "śmietniku(a) w sklepiku"
(28-02-2019, 02:14 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]mordko jak byś chciał za niego 10% ceny zrobienia to by ci było ciężko go sprzedać, a obstawiam, że celujesz w 70%-100%....

Jak sobie odpuścisz złote góry to napisz mi priv z ceną.

Nie chcę być nie miły, ale nikt nie złożył oferty jeszcze a ty mi gadasz ile to ja % bym chciał za niego. Dodatkowo na końcu dopisujesz jakieś "..." co może wiele znaczyć. Nie rozumiem po co wgl ten komentarz napisałeś bo był on totalnie zbędny.
Prosiłem o składanie ofert, a nie o ocenianie tego, ile ja mogę chcieć Uśmiech
@PokeMaster , delete i tyle Uśmiech.
jak zwykle "mało wiem, ale będę gadać BO MOGĘ". <- Słowa Stefana.
(28-02-2019, 16:52 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]
(28-02-2019, 02:14 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]mordko jak byś chciał za niego 10% ceny zrobienia to by ci było ciężko go sprzedać, a obstawiam, że celujesz w 70%-100%....

Jak sobie odpuścisz złote góry to napisz mi priv z ceną.

Nie chcę być nie miły, ale nikt nie złożył oferty jeszcze a ty mi gadasz ile to ja % bym chciał za niego. Dodatkowo na końcu dopisujesz jakieś "..." co może wiele znaczyć. Nie rozumiem po co wgl ten komentarz napisałeś bo był on totalnie zbędny.
Prosiłem o składanie ofert, a nie o ocenianie tego, ile ja mogę chcieć Uśmiech

Źródłem moich "danych" co do twoich żądań za ów poka jest moja rozmowa z przed kilku msc z której się dowiedziałem że chcesz za tego poka-zabawke równowartość zainwestowanych pp :Uśmiech

więc uprzejmie proszę osobę powyżej cytującą jedną z moich wypowiedzi o nie wypowiadanie się jak zwykle mając minimalne pojęcie na dany temat.

co do Ciebie Aszu straciłem zainteresowanie przedmiotem aukcji. Uśmiech

Miłego piąteczku Zawstydzony