PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Obraza Gracza Ashx
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam z tej strony Poketrenerkushi
i chciałem wam przedstawić obraze gracza Ashx skierowaną do Mnie.
Dany gracz twierdził iż okradłem go,ale niestety niezrobiłem tego,bo dany Pokemon o nazwie GENGAR leżał na podłodzę...
Co znaczy iż ZNALEZIONE nie KRADZIONE!
Tutaj Screeny
----> https://zapodaj.net/685e2a332fb18.png.html
Wiesz nie do końca, bo jeśli zabrałeś mu to z domku to jest kradzież jednak że to i tak nie będzie egzekwowane bo administracja nie zajmuje się kradzieżami przedmiotów/pokemonów z domków ponieważ zapraszamy graczy na własną odpowiedzialność. Przyznałeś się do kradzieży więc teraz jedynie będziesz kojarzony jako złodziej na serwerze. Na przyszłość to nie licz że Ci pomogę w czymkolwiek.
Pozdrawiam Asz Keczap Uśmiech
O nie moje oczy! Smutny
(30-01-2018, 20:35 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Wiesz nie do końca, bo jeśli zabrałeś mu to z domku to jest kradzież jednak że to i tak nie będzie egzekwowane bo administracja nie zajmuje się kradzieżami przedmiotów/pokemonów z domków ponieważ zapraszamy graczy na własną odpowiedzialność. Przyznałeś się do kradzieży więc teraz jedynie będziesz kojarzony jako złodziej na serwerze. Na przyszłość to nie licz że Ci pomogę w czymkolwiek.
Pozdrawiam Asz Keczap Uśmiech

Jak przez to co napisał wnioskujesz że ukradł mu gengara który leżał gdzieś na ziemi to brawo... Ty nie raz już zbierałeś jakieś śmieci w depo więc teraz ja będę cię kojarzył jako największego złodzieja na serwerze... Pozdrawiam
Ja osobiście zgadzam się z Ashem Keczapem Duży uśmiech Jeśli przypadkiem kolega wyrzucił pokemona w domku albo jeśli zabrałeś mu z niego to należy oddać mu ten przedmiot ale jeśli nie oddałeś to wiedz ze jest na serwerze opisywany jako oszust lub złodziej.

Dziękuje za uwagę <3
Jestem ciekaw czy jakby ktoś wyrzucił przypadkiem 2k pp czy wtedy wasza uczciwość też by taka była ;d
Vatasha jestem tak samo ciekaw Duży uśmiech
(30-01-2018, 20:54 )Vatasha napisał(a): [ -> ]Jestem ciekaw czy jakby ktoś wyrzucił przypadkiem 2k pp czy wtedy wasza uczciwość też by taka była ;d

Powiem tak ja mowie oczywiście na temat Gengara a jeśli chodzi o te 2k pp to z chęcią bym sobie j przygarnął Duży uśmiech
Skad poka wzial? jak z ziemi np w pc to zadna kradziez jak z domku jakiegos to co innego :]
kazdy pilnuje sb Duży uśmiech a jak traci z wlasnej glupoty to czemu sie kogos czepia ;]
(30-01-2018, 20:49 )Vatasha napisał(a): [ -> ]
(30-01-2018, 20:35 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Wiesz nie do końca, bo jeśli zabrałeś mu to z domku to jest kradzież jednak że to i tak nie będzie egzekwowane bo administracja nie zajmuje się kradzieżami przedmiotów/pokemonów z domków ponieważ zapraszamy graczy na własną odpowiedzialność. Przyznałeś się do kradzieży więc teraz jedynie będziesz kojarzony jako złodziej na serwerze. Na przyszłość to nie licz że Ci pomogę w czymkolwiek.
Pozdrawiam Asz Keczap Uśmiech

Jak przez to co napisał wnioskujesz że ukradł mu gengara który leżał gdzieś na ziemi to brawo... Ty nie raz już zbierałeś jakieś śmieci w depo więc teraz ja będę cię kojarzył jako największego złodzieja na serwerze... Pozdrawiam

Cytat:Jak przez to co napisał wnioskujesz że ukradł mu gengara który leżał gdzieś na ziemi to brawo...
Nic o żadnej ziemi nie pisałem.
Cytat:Dany gracz twierdził iż okradłem go,ale niestety niezrobiłem tego,bo dany Pokemon o nazwie GENGAR leżał na podłodzę...

Co znaczy iż ZNALEZIONE nie KRADZIONE!
Nie jestem za tym stwierdzeniem, a gracz w nim sam się przyznał do popełnienia czynu. Co dla mnie jest jednoznaczne że się do tego przyznał więc dla mnie opinia jest jaka jest. To jest moje zdanie i tego nie zmienię.
Wstaw ssa na jakiś normalny hosting... np. imgur.com
To nie przypinaj mu opini na którą nie zasługuje...
(30-01-2018, 21:14 )Vatasha napisał(a): [ -> ]To nie przypinaj mu opini na którą nie zasługuje...

Nie mów mi co mam robić, mam prawo do wypowiadania się z własną opinią a jak już wspominałem TO JEST MOJE ZDANIE, nie obchodzi mnie co ty o tym sądzisz tylko po prostu wypada to uszanować jak na człowieka przystało.
(30-01-2018, 21:14 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Wstaw ssa na jakiś normalny hosting... np. imgur.com

zapodaj.net to bardzo dobra hosting czesto z niej korzystam i nie wiem co miales na mysli ...
Ale dociera do was to,iż ten gengar leżał na podłodze? ZNALEZIONE nie KRADIZIONE...
NIE BYŁO żadnego DOMKU tak jak pisze Ash Keczap...
Leżał na podłodze,wziąłem i tyle.
wiec jego wina jest ze nie ma gengara !
a tb gz refleksu
(30-01-2018, 21:14 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Wstaw ssa na jakiś normalny hosting... np. imgur.com

Już wstawiam
(30-01-2018, 21:26 )PoketrenerKushi napisał(a): [ -> ] tak jak pisze Ash Keczap

Skoro on cały czas pisze, to skąd wiesz o czym napisał?  Diabeł Diabeł
Tutaj nie chodzi o żadną Kradzież, w tej sprawie ona NIE ISTNIEJE... Leżał na podłodze podniosłem i tyle...
Tutaj chodzi o wyzwiska skierowane w moja strone,uważano mnie za złodzieja i pisał CH** Ci w d**e ITP.
Dziękuje...
(30-01-2018, 21:30 )KiviKivisness napisał(a): [ -> ]
(30-01-2018, 21:26 )PoketrenerKushi napisał(a): [ -> ] tak jak pisze Ash Keczap

Skoro on cały czas pisze, to skąd wiesz o czym napisał?  Diabeł Diabeł

Ja już nic nie pisze bo jak zwykle cyrk się robi xD
Stron: 1 2