PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ostatnio zauważyłem, że sporo osób ma problem z przypadkowym wyrzuceniem pokemona 
z ekwpiunku, więc wpadłem na pomysł aby dodać ostrzeżenie przed wyrzuceniem droższego pokemona 
z plecaka o treści "Czy na pewno chcesz wyrzucić np. Terror gengar ze swojego ekwipunku?".
no właśnie a ja myślałem że sam coś robię nie tak ;l
Od 3 lat gram, w życiu nie wyrzuciłem pokemona. Żadnego co dopiero shiny. Znane mi przypadki dotyczyły zaśmiecania centrum Uśmiech
Asz Keczap przypadkowo wyrzucił shiny venusaura + ostatnio był płacz bo gracz przypadkowo wyrzucił gengara ;v
Jak mozna wyrzucic poka z eq lel
poka sie zmienia przez pasek Duży uśmiech
Dokładnie, może dodamy komunikat czy naprawdę chcesz dokonać handlu? Bez sensu.
czy napewno chcesz sprzedac 1 kamien liscia ?
no zastanowie sie jeszcze
ok baj xd
Z tego co mi wiadomo to takie coś widziałem na otsach w tibi , lecz to już zależy wszystko od administracji czy do tego dojdzie.
Ty no Ci co tego nie odczuli nadal beda na nie :V
(02-02-2018, 04:23 )MistrzChinczyk napisał(a): [ -> ]Z tego co mi wiadomo to takie coś widziałem na otsach w tibi , lecz to już zależy wszystko od administracji czy do tego dojdzie.

Gdzie coś takiego widziałeś? Ciekawi mnie, kto, jak i po co to implementował Oczko
Gram tu od nie wiadomo ilu lat i nigdy niczego przypadkiem nie wyrzuciłem xd Jak wy to robicie?