PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Cyrk na kółkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z racji tego, że ostatnio pytałem o totalną głupotę kilka razy, konkretnej odpowiedzi się nie doczekałem, dopiero jak ktoś zapytał: 

Czyli nie dostane bana za to że jednym acc stoje w depo a drugim w domku ?

Padła odpowiedź:

Za głupoty mam banować? Daj spokój.

Więc uznałem, że można, ale wczoraj już nagle problem, że stoję sobie "cały dzień" Ithurielem w PC a drugim expie, bo to utrudnia ocenę ile tak na prawdę jest osób online (kwestia chwili i wszystko jest jasne), więc wychodzi na to, że nie można siedzieć mimo że wnioskując po powyższej odpowiedzi można uznać, że można. W tej sytuacji opcje są dwie:

1) To ja mam problem z interpretacja odpowiedzi.
2) Ten kto to pisze, sam nie wie tak na prawdę co robi i krótko mówiąc lepiej nie pytać o takie rzeczy.

No i na koniec pytanie do WŁAŚCICIELA

To w końcu mogę sobie stać jednym charem w PC (nieważne jak długo) a drugim expić?

Oczekuje prostej odpowiedzi TAK lub NIE żeby nie było niedomówień.
Pytanie zadaje publicznie żeby mi ktoś później nie próbował wmawiać, że robię coś zakazanego i żeby każdy miał jasność w temacie.

Ankieta jest tylko po to, że chce zobaczyć jak "większość" by potraktowała odpowiedź podaną na czerwono.

PS.
Tak, czepiam się i będę się czepiał, bo denerwują mnie takie sytuacje. Treść kopiuje, w razie gdyby zaszła potrzeba dodawać to po raz kolejny.
Możesz jedną postacią siedzieć w Pc druga expić co więcej nawet tą pierwszą możesz wyzywać kogo tylko chcesz oby to było w wiadomościach prywatnych pewne info.
Przecież wiadomość wyraźnie wskazuje, że nie możesz, ale bana nie dostaniesz.
Głos for sure na nie xD
Dostajesz warna w grze. Mam dość twoich wypowiedzi na forum, wręcz ordynarnych wobec innych.
Zamykam.