PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Pozdrawiam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(08-06-2019, 20:53 )Tarble napisał(a): [ -> ]a zalezy o co pytasz? Kutasa mam ci na pancie narysowac czy co ? Duży uśmiech

Białego tła tam nie wyciąłeś + ta "rozdzielczość".
I niech tylko Czesia powie, że Siuśka ma źle  Serce
Fotelik tuje ale i tak zaraz ucieknie do Pani swojej się tulić  Szczęśliwy
I niech mi ktokolwiek powie, że rasistowska siostra nie kocha Siuśki xD tuje załatwiłam, fotelik, czegoś jeszcze brakuje?
(08-06-2019, 21:53 )Ayden napisał(a): [ -> ]I niech mi ktokolwiek powie, że rasistowska siostra nie kocha Siuśki xD tuje załatwiłam, fotelik, czegoś jeszcze brakuje?

No jednej osoby brakuje
CZESIIIII :C
(08-06-2019, 21:53 )Ayden napisał(a): [ -> ]I niech mi ktokolwiek powie, że rasistowska siostra nie kocha Siuśki xD tuje załatwiłam, fotelik, czegoś jeszcze brakuje?
No tylko jej właścicielki  Przytulanie Ale będzie  Szczęśliwy dziękujemy za fotelik i tuje  Wywracanie oczami
Huh
Dobra Siuśka do spania Pani wróciła Duży uśmiech
Huh
(08-06-2019, 22:06 )Czesia napisał(a): [ -> ]Obawiam się, że dziś przez te wrażenia będziesz musiał z nią spać Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Język

Jak ona się tuli do Ciebie od razu jak tylko wejdzie do domku  Wywracanie oczami
[attachment=802]stare dobre czasy  xD
Huh
Jakby to Eli napisała "Xenok sam sobie kopiesz grób" Duży uśmiech
A ja własnie martwiłem się czy ona ma tam coś do jedzenia w tych jaskiniachSmutny
Teraz chyba bym jej nie poznał  Huh
Zmieniałaś się Eli przez te lata Szczęśliwy Oczywiście na +
Ale na + w kilogramach czy jak? Musisz uważać co piszesz, bo nie znasz dnia ani godziny a Eli w tych jaskiniach ma dużo czasu na przemyślenia.
14:06 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Snorlax! W sumie to już 181. 14:06 Do łapania Snorlax użyto: 88x ultra ball. 
14:12 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Snorlax! W sumie to już 182. 14:12 Do łapania Snorlax użyto: 37x ultra ball.
kurde coraz blizej wiecie co XD
Brawo ty uparciuchu Duży uśmiech
Dzięki
^ ale podszywa 2l w nicku Uśmiech)
(11-06-2019, 19:11 )Krzysiuxd napisał(a): [ -> ]^ ale podszywa 2l w nicku Uśmiech)

i brak podpisu xD pewnie nie potrafi go dodac xD
Nie mam z tym graczem wyżej nic wspólnego poza awatarem, bo minusie akurat podoba
taki ladny ss z Shego i Osadnikiem w ukryciu xd
[attachment=810]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7