PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Witajcie Przytulanie
Już myślałem, że nigdy nie odkopie tego tematu a tu taka perełka się trafiła  Szczęśliwy 
Jak to jest, że jakiś czas temu wielki płacz na shoutboxie:
[url=https://forum.pokexgames.pl/member.php?action=profile&uid=13882][/url]

Kanopus "a co do catcha to mam 200+ ale stefana nie przebije, chyba ze tez mnie zechesz poteleportowac po niedostepnych pokemonach tak jak robil to mapperek"

A dzisiaj nagle w rankingu Stefan został dogoniony?
Jakim cudem?



...... ech ta faworyzacja .......

#prywatneRespy
Fajne
Dogonić a przebić to nie to samo żuberek ;c
(26-09-2019, 19:03 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Dogonić a przebić to nie to samo żuberek ;c

Jasne Oczko
Dlatego dalej pytam jak to jest możliwe?
Jakieś pomysły?
(26-09-2019, 19:45 )Kanopus napisał(a): [ -> ]Zwroc uwage, ze ja mam zlapane 3 legi a on 0, wiec na czyms musial nabic te +3 (togetiki by mapper)Uśmiech

Przecież te legendy miałeś już złapane przed 7 sierpnia a wtedy na shoutboxie twierdziłeś, że nie masz szans dogonić czy wyprzedzić Stefana w rankingu ponieważ ma on połapane "lewe" pokemony to co się zmieniło przez ten okres, że jednak dogoniłeś? 

hmmm?
Huh Huh
Bijcie się Język
Gdzie ja tu kogoś bronie?
Interesuje mnie to jak w miesiąc można osiągnąć coś "niemożliwego" ?
I dalej nie uzyskałem odpowiedzi...
Tyle wybryków i nieuczciwości już na tym serwerze było, że nic nie jest niemożliwe
7 sierpnia miałeś już złapane trzy legendarne pokemony a mimo tego twierdziłeś, że nie jesteś w stanie dogonić Stefana w rankingu bo nie ma już pokemonów na mapce, które możesz złapać (nie licząc legend). 28 września masz już złapane tyle samo pokemonów co on. Ja dalej nie rozumiem jak tego dokonałeś? Skoro 7 sierpnia to było nierealne jeszcze według Ciebie. hmmmm? To chyba nie jest trudne pytanie.
Przytocz mi chociaż ćwierć zdania, w którym go bronie. Najpierw płaczesz wszędzie, że nie dasz rady go dogonić potem jak już to zrobiłeś to nie potrafisz wyjaśnić jak. I jeszcze na koniec chcesz mi mówić, że kogoś bronie a to dobre...
Nie rozumiem tego sporu tutaj, skoro dogoniłeś go uczciwie, to jaki jest problem w szybkim wyjasnieniu w jaki sposób to zrobiles i zamknieciu tego tematu?
Kolejna gównoburza bez sensu sie robi Język

PS. i nie to, że trzymam czyjaś strone, po prostu biore to na tzw "chłopski rozum"
O matko "pantoflarzu"? Co Ty masz z głową to ja już nie wiem. Ale wiem za to jedno, że jesteś największym pajacykiem na szelkach jakiego kiedykolwiek ten serwer widział. Jak czegoś nie masz to płaczesz. Jak już zdobędziesz to cichutko aby nikt tylko się nie czepiał do Ciebie. Daje sobie rękę uciąć, że przy każdym evencie latasz za Juniorem i piszesz mu aby tylko wyczarował jakieś poki, których nie ma na mapce. I to jest właśnie to samo jak te teleportowanie na togeticki. Piszesz na innych a robisz tak samo. Nie piszę z Tobą na priv bo dla mnie jesteś zwykłym ćwierć-graczem, który najwyżej może sobie pozbierać karty Jynx jak leżą obok Eli  Oczko
I co się wystraszyłeś teraz i skasowałeś swoją wypowiedź? Brak mi słów...
Wykasowalem bo nie chce mi sie toczyc z toba tej bezcelowej, bezsensownej gowno burzy ktora zaczales. Tak dokladnie, latam za juniorkiem i spamuje mu na pw ' plx giv me rare pokemon" XDDDD
Idz tam cwierc graczu robic projekty jak zakazywac wbijania komus na prywatne legendy i podlizywac sie elianie wyganiajac mnie z jej prywatnego artka xD Bez odbioru.
Czy nakłanianie innych graczy do tego aby przyznawali punkty reputacji za to, że też tak owe dostaną nie jest czasami oszukiwaniem administracji jak i innych użytkowników tego forum?

Kto chce być tak sztucznie lubianym?

Ile już takich punkcików sobie nabił?

Widać, że zamieszany jest też jego kochany "braciszek" oo kurcze chyba niedawno dostał rangę.

Ale fajnie sobie chłopacy lecą w kulki z administracją i innymi użytkownikami i oczywiście bezkarni  Ninja Pogratulować.

ps "daj 5 reputków na forum to też Ci dam" brawo Wy
Ściana niczego nie potrafią zdobyć sami
(01-04-2020, 19:27 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]Ściana niczego nie potrafią zdobyć sami

A pamiętasz jak nabijałeś sobie wygrane duele w PvP z jakims low lvlem za kase po to by byc w rankingu? Język
łołoło co tu się dzieję... Kanopus zyskał range Tutora a graczom, którzy piszą do Niego z jakimś pytaniem, odpowiada " szukaj na forum itp " bardzo pomaga, punkt reputacji dla Niego Uśmiech już zwykli gracze więcej pomagają niż w/w Tutor.... co do Stefana, mówisz że, nie potrafią nic zdobyć sami a sam kupowałeś wygrane duele by być w rankingu, czy to jest zdobycie czegoś samemu ?? bo jakoś w to wątpię... Sprzedawałeś bezkarnie itemki serwera po za nim... nie chwaląc się, już ja więcej tu osiągnąłem sam niż Ty , mimo tych banów i delete-ów, które wyłapałem KMWTW.... Jeśli chodzi o te punkty reputacji, które dałem dziś dla gracza Rakkeri to można je usunąć gdyż nie wiedziałem do czego mu to potrzebne etc.. Pozdrawiam i Żegnam Uśmiech
Ps. nie będę wchodził w zbędne dyskusje
(01-04-2020, 21:35 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]łołoło co tu się dzieję... Kanopus zyskał range Tutora a graczom, którzy piszą do Niego z jakimś pytaniem, odpowiada " szukaj na forum itp " bardzo pomaga, punkt reputacji dla Niego Uśmiech  już zwykli gracze więcej pomagają niż w/w Tutor.... co do Stefana, mówisz że, nie potrafią nic zdobyć sami a sam kupowałeś wygrane duele by być w rankingu, czy to jest zdobycie czegoś samemu ?? bo jakoś w to wątpię... Sprzedawałeś bezkarnie itemki serwera po za nim... nie chwaląc się, już ja więcej tu osiągnąłem sam niż Ty , mimo tych banów i delete-ów, które wyłapałem KMWTW.... Jeśli chodzi o te punkty reputacji, które dałem dziś dla gracza Rakkeri to można je usunąć gdyż nie wiedziałem do czego mu to potrzebne etc.. Pozdrawiam i Żegnam Uśmiech
Ps. nie będę wchodził w zbędne dyskusje

zapomniałem dodać jeszcze jednej ważnej informacji hehe
Jakiś czas temu, któryś z Administratorów napisał jasno i wyraźnie że, nikomu nie będzie już dodawaną żadna wyższa ranga bez ogłoszonej rekrutacji i złożonych w niej aplikacji... to pytam, dlaczego w/w gracz otrzymał wyższa rangę ?? przecież nie było w ostatnim czasie ( minimum rok ) żadnej rekrutacji na Helpera / Tutora...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14