PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
To teraz bez nazwisk:

[attachment=184]
Czy po uzupełnieniu całego albumu kartami pokemon pojawi się mityczny pokemon Celebi? Kto rozwiąże tą zagadkę? Uśmiech
Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Czarna wstążka powiewa nad PC Saffron, zaginął jeden z Administratorów niejaki [MG] Elveres. Nasz świat ogarnął chaos taskery, boty i tajemnicze wykałaczki  Diabeł  kolejne plagi nawiedzają PxG, głodny Big Snorlax już nie mógł tego ścierpieć i dał się złapać. Czy ktoś widział popularnego "Elvisa"? W najnowszej piosence doświadczonego gracza "Patrosa" możemy się dowiedzieć, że prawdopodobnie nasz zaginiony był widziany gdzieś w Hadesie co gorsza spotkał się tam w najciemniejszych czeluściach Tartaru z byłym [MG] Ashba  O matko  Naoczni świadkowie opisują zniknięcie jako bardzo dziwne, rano był wesoły  Szczęśliwy gotowy do działania miał wiele rzeczy do poprawienia dlaczego więc porzucił cały swój dobytek, przyjaciół i wrogów i tak nagle zniknął? Może został porwany? Czy wróci? Huh  Jedna z hipotez jest taka, że on wcale nie odszedł a oddał się sztuce medytacji, pewna rodzina zbierająca szczaw nieopodal ciemnego lasu zauważyła wybiegające z niego dwa zbanowane dziki i jednego niemego jelenia (czyżby dostał mute?) Prawdopodobnie Elveres w ciszy i spokoju przygotowuje się do spotkania z mistycznym pokemonem Celebi  Zawstydzony Pozostaje nam czekać i trwać dalej w tym "KoszmarzeSerce  pozdrawiam wasz ulubiony artysta,poeta,malarz i niekryty krytyk Żarłacz Biały Oczko
umarłem XD
No i nie wydostał się z tego Hadesu Uśmiech Szkoda, że w taki sposób pożegnał się z serwerem i graczami Smutny Mimo naszej wielkiej "przyjaźni" myślałem o nim jako bardziej poważnym człowieku Oczko śp Elveres/[MG] Elveres [*]
heh, zajebiste podejscie do nas.
szanowalem, a teraz unsub.
(24-04-2018, 18:37 )osadnik napisał(a): [ -> ]No i nie wydostał się z tego Hadesu Uśmiech Szkoda, że w taki sposób pożegnał się z serwerem i graczami Smutny Mimo naszej wielkiej "przyjaźni" myślałem o nim jako bardziej poważnym człowieku Oczko śp Elveres/[MG] Elveres
[*]




a ja nadal sadze ze to tylko zagrywka taka by za spokojem mogl realizowac swoje plany na testowym i nikt mu dupy nie zawracal na glownym xd
Raczej Heniu nie ,niestety [*]
(24-04-2018, 20:40 )KrystiZiom napisał(a): [ -> ]Raczej Heniu nie ,niestety
[*]


Kryst wbijaj czesciej do mnie na serw to bys wiedzial ze to byl fail i lyknales go jak mlody pelikan xd
W sumie szanowny pan Elveres jest do tego zdolny często rzucał słowa na wiatr,odwracał kota ogonem albo robił coś wyłącznie na pokaz.Dziwnym trafem poradniki po jego niespodziewanym odejściu zniknęły, a jego konto na forum straciło status administratora na zwykłego użytkownika.Tylko co jest najlepsze, że temat pod tytułem ''zmiany dotyczące gry''stworzony przez niego nadal istnieje.Żaden punkt nie zniknął.
Poradniki już, jeszcze i już są Oczko
a admina mu zabrałem w celu ograniczenia strat
Najnowsze wieści z Hadesu: Codziennie o wschodzie Słońca przylatywał tam orzeł i wyjadał Elveresowi wątrobę xD
Póżniej obaj upijają się wódką bo nie mogą wytrzymać w samotności.
Wszyscy oplakujemy naszego bylego admina ktorego nazwy nie mozemy wymawiac. A co ja mam teraz zrobic?
Wydrapanie nie wchodzi w gre..
http://s5.ifotos.pl/img/FBIMG1524_qnaexxr.jpg
(27-04-2018, 14:16 )Shany napisał(a): [ -> ]Wszyscy oplakujemy naszego bylego admina ktorego nazwy nie mozemy wymawiac. A co ja mam teraz zrobic?
Wydrapanie nie wchodzi w gre..
http://s5.ifotos.pl/img/FBIMG1524_qnaexxr.jpg

Dorysuj wąsik : d!
Kto oplakuje to oplakuje xd
Dnia 12.05.2018r. (Sobota) rankiem około godziny 09:00 trenerka "Zireael" ze stajni gracza "Osadnikfans" przekroczyła kolejną barierę w niewyjaśnionych okolicznościach dostała się na Quest Legend Box  Diabeł  pod czujnym okiem widzów oglądających Jej cast poległa tam blokując własnym ciałem jeden z pierwszych ataków Palki  Szczęśliwy  Co gorsza wydarzenia jakie nastąpiły po śmierci upewniły mnie w przekonaniu, że "Wy" nie będę przytaczał nicków nie chcecie żeby tu grali ludzie i się rozwijał serwer tylko czekacie aby tu kogoś (ujeba Ć)  Zawstydzony
Tak było, Osa nie zmyśla.

Dorzucamy do pieca!!
(12-05-2018, 12:42 )osadnik napisał(a): [ -> ]Dnia 12.05.2018r. (Sobota) rankiem około godziny 09:00 trenerka "Zireael" ze stajni gracza "Osadnikfans" przekroczyła kolejną barierę w niewyjaśnionych okolicznościach dostała się na Quest Legend Box  Diabeł  pod czujnym okiem widzów oglądających Jej cast poległa tam blokując własnym ciałem jeden z pierwszych ataków Palki  Szczęśliwy  Co gorsza wydarzenia jakie nastąpiły po śmierci upewniły mnie w przekonaniu, że "Wy" nie będę przytaczał nicków nie chcecie żeby tu grali ludzie i się rozwijał serwer tylko czekacie aby tu kogoś (ujeba Ć)  Zawstydzony

co sie co sie stalo? :O
(12-05-2018, 22:42 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]W świecie pokemon istnieje wiele nierozwiązanych zagadek xD lecz ta jedna z nich moze was wszystkich zainteresować i zaciekawić Duży uśmiech ...  dlaczego nie zwrocil na to uwagi nikt wczesniej? co tu dłuzej zwlekac z ujawnieniem jej? nie bawmy sie w dygresje i przejdzmy do konkretow xd zatem... Czy Vileplume to ulubiony pokemon naszego własciciela? Co sie z nim stalo ze wyglada tak nie wyraznie? czyzby jego wyglad cos sugerowal? dlaczego zostal nazwany na jego czesc? czy nightmare vileplume wyglada jakby wrocil z 3 dniowego melanzu? dlaczego oszpecza wizerunek admina? czy ten pokemon powinien dostac namelocka? dlaczego sie podszywa? To jedna z wielu zagadek ktora wymaga wyjasnienia Uśmiech

sucho jak jeden ze starych adminów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14