PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z racji że wątek trochę podumarł może bym i ja coś napisał a więc:
Wayne dostał CM za co mu gratulujemy ale czy to nie jest przypadkiem odwrócenie uwagi przed obiecanym update'm czyżby nasz jedyny administrator coś kombinował a może po prostu dla Wayne ten awans się należał bo jakby nie patrzeć jest on jedynym administratorem który jest codziennie w grze. Ostatnio słychać coraz to głośniej że update ma wejdź w tym miesiącu ale czy to prawda czy tylko kolejna plotka a wy jak myślicie ?
"Komnata tajemnic" Zdezorientowany "Przeklęte miejsce zbłąkanego trenera Henia i wielu innych podróżników"  Huh  Co ma w sobie to miejsce, że przyciąga tak wielu śmiałków do siebie? Tylko nieliczni trenerzy wrócili z podziemi Lavender z tarczą, kilku upartych dalej tam walczy. Czy hieroglify na podłodze w komnacie z przeklętym Absolem sugerują używanie Ultra Balli ? I co przedstawia ten fresk na ścianie? Czy jest to zapowiedź najbardziej oczekiwanego questa? Coraz więcej pytań a mało odpowiedzi czekamy....(już Luty)  Serce
Huh Huh Huh
Ja w tym fresku zobaczyłem przyszłość, w której Heniu do złapania Absola uzyje ponad 1000 saffari balli... i narazie wszystko się zgadza Smutny
Zachęcamy wszystkich do pisania swoich paranormalnych przeżyć zarówno w grze jak i na forum będziemy dążyć do rozwiązania wszystkich historii <3 Shark&Team and Paradise Duży uśmiech
Huh Huh Huh
Aniołku podążaj ciągle tą drogą którą sobie wyznaczyłaś <3 Dobra z Ciebie duszyczka Uśmiech nie zmieniaj się Duży uśmiech
Wczoraj Osadnik miał miał ponad 120 pkt reputacji dziś ma tylko 113 czyżby ktoś znów się poszedł skarżyć czy po prostu administrację zdziwił tak szybki przyrost co wy o tym myślicie ?
Czekam na wasze przemyślenia
Huh Huh
Juniorku serduszko moje <3 ja się cieszę nawet z tych co znikną bo wiem, że płyną prosto z serca xD
Gdyby ktoś się jeszcze łudził, to tutaj ma oficjalny licznik ile zostało do questa z Lugią.

[Obrazek: AkcVszk.png]
(16-02-2019, 00:35 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Gdyby ktoś się jeszcze łudził, to tutaj ma oficjalny licznik ile zostało do questa z Lugią.

[Obrazek: AkcVszk.png]
A to już na dniach Duży uśmiech
To chyba nasze praprapraprapra i tak dalej i tak dalej wnuki będą grać xD xD xD
VIP znikł a updatu brak Smutny

Rozwiązanie tej tajemniczej zagadki będzie poniżej.

To nie był photoshop tylko "prezent od Nigtha". Miałem premium bez limitu, leń połączył Vipa z premium niedawno i wyszedł z tego taki myk.
U mnie jutro koniec VI aj PI i też zawieszam aktywną działalność na serwerze  Pomysł  Jak ktoś coś będzie chciał ode mnie to postaram się zerkać na forum  Przytulanie
Rośnijcie szybko z lvl i awansujcie w rankingach  Diabeł Update-Będę czekał na ciebie, tęsknił co rano, myślał o tobie i bił ci brawo  O matko Do zobaczenia kiedyś na Lugi  Serce
Huh Huh
Witajcie kochani  Serce
Wasz ulubieniec Żarłacz Biały z Shark#Team nawet nieobecny w świecie pokemon ciągle działa  O matko 
Niestety nie będą to tym razem żadne śmieszki tylko przykra prawda resztę dopowiecie sobie sami... 

Pamiętacie może kolegę [Mapera]? ( to ten od kosza i innych outfitów Diabeł ) < https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...ight=maper
Szczerze to sam o nim już zapomniałem :Smutny
Ale on ciągle jest! i to jak jest  Szczęśliwy 
Nie ciałem, nie duchem a tym razem bratem  Przytulanie
Pomyślicie co w tym złego? Ma brata-brat chce grać >>wszystko ok Oczko
Ale tu zaczynają się schody bo jeśli serwer ma być uczciwy dla wszystkich to nie można w biały dzień tak pisać:

[Obrazek: 3ca0114f6237f.png]
Co jest bardziej zastanawiające Kystekkv brat naszego kochanego [Mapera] Gamesworldisha w ciągu zaledwie 3 tygodni osiągnął zdecydowanie więcej niż niejeden gracz przez rok  O matko
Jak zobaczyłem jego kolekcje kart to się przestraszyłem same rarki [Ditto,Chansey,Porygon,EEvEE,Mewtwo) i wiele wiele innych < długie miesiące dropienia, setki boxów do otwierania. 
Do tego rarki pokemonów legendy/absole wszystko w 3 tygodnie gry. Nawet wszystkie questy wykonał dostępne na tą chwile i lvl dla niego. 

W swojej grze wspomaga się pokemonami brata  Cyklop

[Obrazek: 918764792f8c2.png]
Chyba to nie są te Shiny, którymi tak kolega [Maper] szpanował jakiś czas temu i wzmacniał cukierkami od 1lvl na 130lvl i boostował na +30  Diabeł
Słyszałem też o tajemniczym Mewtwo o dziwo złapanym bądź wyczarowanym też ze 130lvl + 30 (hmmm ciekawe)

Morał z tego taki - nie ma uczciwości tu niestety żadnej  Zdezorientowany  są równi i równiejsi !
I choćbym wbił nawet 1000lvl i grał następne 5 lat to przyjdzie Ci taki jeden Maper czy inny CM i Ci tak upiększą grę.
Jeżeli ktoś wybrał życie CM-a czy innego Mapera to powinien zdać sprzęt i z godnością rozstać się ze swoja postacią jeżeli taką miał bądź ma.
Bo potem te wszystkie rankingi, lata gry i radości z uczciwie zdobywanych przedmiotów czy lvl nie maja sensu.  Zły

Pozdrawiam i zachęcam do żywej dyskusji  Anioł
1. screen to definicja dwulicowości xD
[Obrazek: a555ac0e9a072.png]
Już ostatnio niby Night miał tą sprawę wyjaśnić, ale widać na samych wyjaśnieniach się skończyło (albo i nie) a konsekwencje to na bank nie zostały wyciągnięte skoro dalej biega z lewymi legendami i shiny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14