PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
No nie "pomnik serwera" oczko w głowie mapera też zbugowany :Smutny Jak zawsze wszystko na hura i oby cichosza   Wywracanie oczami
Chciałoby się powiedzieć "czas mija serwer się rozwija"  Zdezorientowany ale bardziej wypada "czas ucieka wieczność czeka" O matko
Nie wiem czy u Was też? ale u mnie jakby czas się tu zatrzymał.
Wchodzę do gry Heniu łapie Absola już prawie 2700 sfb.
Eli dalej na Zapdosie dropi o kartę.
Ale oni walczą bo coś sobie założyli i starają się to zrealizować dla własnej satysfakcji  Przytulanie
A Panowie szlachta co?
-premium zbugowane
-łóżka i ściany zniknęły ciężko nawet odpisać?
teraz jeszcze nowość  Szczęśliwy uważajcie co czeka was za drzwiami  Zdziwko Zdziwko

[Obrazek: 62a90040640d8.jpg]

idziesz sobie ulicą/chodnikiem nie wiem jak to nazwać otwierasz drzwi a tu nagle tekstura trawy? wow


Już kiedyś wspominałem, że ta edycja jest testowa i z dnia na dzień świat White robi się coraz bardziej testowy Huh smutne

Panowie z Sharp#Team wejdźcie kiedyś do gry popatrzcie przez chwilę na tego Henia na Eliane i wielu innych bo jest jeszcze dla kogo coś tu zmieniać   Pomysł  To już naprawdę ostatni moment żeby złapać się za jaja i uratować to. Przytulanie

ps Dziękuję dla Czesi za odkrycie kolejnego buga  Anioł

Pozdrawiam,
Żarłacz Biały.
Ładna trawa Duży uśmiech Strach sie bac kiedy Czesia weznie sie za wypalanie jej Duży uśmiech
a ten swiat nie jest testowy bo na testowym cos sie dzieje a tu juz wieje zimna z Gry o Tron Duży uśmiech
Armia umarlych nadchodzi i niewiadomo czy nas nie pochlonie Język

Props za artykul jak zawsze jestes swietny Język
Czekam na wiecej Duży uśmiech
Huh Huh
(09-05-2019, 21:05 )osadnik napisał(a): [ -> ]To już naprawdę ostatni moment żeby złapać się za jaja

Że za co?
(09-05-2019, 22:31 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]
(09-05-2019, 21:05 )osadnik napisał(a): [ -> ]To już naprawdę ostatni moment żeby złapać się za jaja

Że za co?

Może za te jaja, które będą leciały do następnych świąt ¯\_(ツ)_/¯
Event trawa całym rokiem xD
Haha Kanapka idealnie trafiłeś tym postem ^^
Moze jak wpadnie nowa premka1 to jajka znikna.
Czyli jednak do następnych świat
Huh Huh
Czesia, skąd masz pokemony legendy?
Haaa lepiej zapytac skad ma kamien lodu :O
Co kolejna sytuacja, to coraz bardziej żałosna, przykre Uśmiech
A skąd ma kamień lodu?
[Obrazek: cd1e165adb61e.png]

Detektywi i ich dzielna Siuśka Serce  na tropie kolejnych kryminalnych zagadek  Przytulanie
(11-05-2019, 20:50 )osadnik napisał(a): [ -> ][Obrazek: cd1e165adb61e.png]

Detektywi i ich dzielna Siuśka Serce  na tropie kolejnych kryminalnych zagadek  Przytulanie

a ten grób po prawo, to mam rozumieć jakiś nieszczęśnik, który zadarł z żarłaczem i jego wspólniczką? Zdezorientowany
(11-05-2019, 21:00 )XeNoK napisał(a): [ -> ]
(11-05-2019, 20:50 )osadnik napisał(a): [ -> ][Obrazek: cd1e165adb61e.png]

Detektywi i ich dzielna Siuśka Serce  na tropie kolejnych kryminalnych zagadek  Przytulanie

a ten grób po prawo, to mam rozumieć jakiś nieszczęśnik, który zadarł z żarłaczem i jego wspólniczką? Zdezorientowany

Ten grób należy do pewnego gracza Duży uśmiech
Jeżeli chcecie złamać regulamin albo podążacie zła ścieżka to ostatnia chwila żeby się nawrócić inaczej Siuśka was wytropi  Diabeł

Czyj to grób?  Huh
A jak złamać regulamin? 3 dni zaśmiecalem depo żeby dostać banicje
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14