PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Problem z kupnem punktów - PSC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema mam pytanie

Chciałem sobie kupić dziś punkty za kwotę 20 zł czyli 750 punktów jednak pojawił się problem w postaci, gry podałem swój login i wybrałem ile chce punktów kupić i metodę płatności i emaila to kazano mi wpisać kod i go wpisałem i pokazało, że mam 20 zł i że brakuje nie wiem czemu, ale kupno nie jest złotówka tylko w euro może to przez to nie wiem. Da się jakoś zmienić żeby można było płacić w złotówkach a nie w euro ? Daje jeszcze 1 zdjęcie. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

http://scr.hu/0e1hp/53rz2
Może dlatego że faktycznie brakuje Ci środków, masz do zapłaty 4,83 Euro a aktualny kurs Euro --> Złotówki to 4,17599235. Jeżeli sobie pomnożysz 4,83 x 4,17599235 wychodzi 20,17 zł a ty masz 20 zł.
Pozdrawiam, Asz Keczap
(28-02-2018, 16:13 )Pokermaster napisał(a): [ -> ]Może dlatego że faktycznie brakuje Ci środków, masz do zapłaty 4,83 Euro a aktualny kurs Euro --> Złotówki to 4,17599235. Jeżeli sobie pomnożysz 4,83 x 4,17599235 wychodzi 20,17 zł a ty masz 20 zł.
Pozdrawiam, Asz Keczap

Rozumiem, no ale jak na stronie pokemonów jest że te punkty są za 20 zł to czemu ja mam płacić więcej ?
Albo załatw od kogoś PSC na 17gr, z tego co wiem można kilkoma kodami płacić
(28-02-2018, 16:34 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]Poczekaj az kurs euro spadnie xd

... Nie skomentuje
(28-02-2018, 16:41 )Clawisz napisał(a): [ -> ]Albo załatw od kogoś PSC na 17gr, z tego co wiem można kilkoma kodami płacić


Wiem, że można kilkoma kodami płacić
Przecież dobrze ci mówi, taki kurs jest to "musisz" płacić "więcej". Nie pasuje to masz 3 opcje:
- nie kupujesz punktów,
- czekasz aż kurs spadnie,
- ogarniasz inny sposób płatności.
17gr to rzeczywiście majątek, teraz nawet gumy kulki za to nie kupisz.
Zapewne to jakiś błąd po stronie paygol, ew ich śmieszna prowizja.
Zawsze jest opcja dodania płatności np 19zł za 700 pp - czy to rozwiąże problem?
(28-02-2018, 19:34 )Nightmare napisał(a): [ -> ]Zapewne to jakiś błąd po stronie paygol, ew ich śmieszna prowizja.
Zawsze jest opcja dodania płatności np 19zł za 700 pp - czy to rozwiąże problem?

Nightmare nie ma już żadnego problemu dopłaciłem już z innego psc proszę o skasowanie posta lub bo zamknięcie, nie ma po co się kłócić o 19 groszy.