PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Rysunkowy Event Wielkanocny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemano wszystkim,
tak więc.... zapraszam do mojego kolejnego eventu. Będzie to druga odsłona eventu rysunkowego i mam nadzieję że wpłynie do mnie jak najwięcej waszych prac  Zawstydzony 

Prace muszą ukazywać 2 motywy:

- Pokemon/y
- Wielkanoc

Myślę, że wyzwaniem to dla was nie będzie a zawsze jakieś fajne urozmaicenie ^^ Co do daty oddania prac... Hmmm troszkę późno się obudziłem z tym więc dam wam czas do 10.04.2018r.

Prace możecie przygotowywać w każdym stylu, mimo że osobiście jestem fanem szkiców to postaram się wszystko oceniać na jednym poziomie.

Prace standardowo umieszczajcie pod tym wątkiem, życzę wam dobrej zabawy podczas rysowania ^^


Jednocześnie zastanawiam się nad utworzeniem wyczekiwanego od lat przez niektórych konkursu karaoke ze względu na to że mam teraz możliwość takowy przeprowadzić ^^ Jednakże w jego kwestii zapraszam do komentowania ^^



(dopracowałbym ten post... wkleił jakieś grafiki wielkanocne, zrobił go troche kolorowym ALE mi się nie chce XD)

Tak więc powodzenia i do pracy Szczerbol Szczerbol
Wasz
Od Banów / Od Eventów / Od Free Items / Od Info / Helper / Tutor / Od Ts
Stefan Krol Zydowski



przez te kilka lat daliście mi trochę tych "przydomków"  Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł  mimo że połowa z nich już nieaktualna XDDD hah



Prosiłbym od razu o pisanie na końcu postu nicku w grze Uśmiech
A może być wyklejanka? xD
(30-03-2018, 08:55 )osadnik napisał(a): [ -> ]A może być wyklejanka? xD

xDDDD Jeżeli ją zrobisz z etykiet żubra to uznam Duży uśmiech
(30-03-2018, 10:34 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]On piję w puszce, a tam nie ma etykiet hahaha

prawdziwi artyści nie piją.
(30-03-2018, 10:34 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]On piję w puszce, a tam nie ma etykiet hahaha

nożyczki do blachy ?
[Obrazek: 670b0a986951c.jpg]

Wesołych świąt i mokrego dyngusa  Anioł "artysta malarz"  Szczęśliwy
(30-03-2018, 11:47 )osadnik napisał(a): [ -> ]Wesołych świąt i mokrego dyngusa  Anioł "artysta malarz"  Szczęśliwy

Akceptuje XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Osa mistrzem wśród Żuberków!
moze cos graficznego ;c?
Co powiecie na takie jajka do koszyczka?

[attachment=186]
(30-03-2018, 17:38 )Chesd napisał(a): [ -> ]Co powiecie na takie jajka do koszyczka?

#odrzucam
(30-03-2018, 16:57 )Shany napisał(a): [ -> ]moze cos graficznego ;c?

zawsze coś nowego, pokaż co potrafisz Uśmiech
(30-03-2018, 17:44 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]#odrzucam

Smutny
Weto masz to Osa poprawić było mnie przyczepić na żubrze nie akceptuje tego pierw jakiś grubas teraz kurczak. Trochę więcej szacunku do admina ja czekam na przypięcie do żubra.
Ty jako najważniejsza kwoka w tym całym kurniku masz te dwa jajka wysiedzieć Oczko Ten cały obrazek ma głębszy sens niż Ci się wydaje xD
Dzięki twojemu konkursowi naszła mnie ochota na rysowanie, coś narysowałem, brak większej weny więc dwa poki pod święta i jeden z moich ulubionych. 

  [Obrazek: qzhvrr.jpg]

Wesołych Świąt Uśmiech
(30-03-2018, 20:54 )Elveres napisał(a): [ -> ]Weto masz to Osa poprawić było mnie przyczepić na żubrze nie akceptuje tego pierw jakiś grubas teraz kurczak. Trochę więcej szacunku do admina ja czekam na przypięcie do żubra.

[attachment=187]

(30-03-2018, 21:15 )osadnik napisał(a): [ -> ]Ty jako najważniejsza kwoka w tym całym kurniku masz te dwa jajka wysiedzieć Oczko Ten cały obrazek ma głębszy sens niż Ci się wydaje xD

[attachment=188]
(30-03-2018, 20:54 )Elveres napisał(a): [ -> ]Weto masz to Osa poprawić było mnie przyczepić na żubrze nie akceptuje tego pierw jakiś grubas teraz kurczak. Trochę więcej szacunku do admina ja czekam na przypięcie do żubra.
Jak jajka się wyklują to i na szampana Cię przypnę nawet  Diabeł
[Obrazek: 201804021_qnwssws.jpg]
(02-04-2018, 15:41 )ada6 napisał(a): [ -> ][Obrazek: 201804021_qnwswnw.jpg]

Popraw bo znowu nie widać Oczko
Stron: 1 2 3