PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Algorytmy heurystyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry!
Od około 3 dni, po dłuższej przerwie, bardzo fajnie łowiłem sobie rybki, nawet wczoraj Wayne kickał mnie i pytał czy jestem, oczywiście przeszedłem próbę, bo jak już wiadomo tylko ręcznie łowiłem sobie rybki.

Przed kilkunastoma minutami dostałem bana, dodam, że uprzednio nawet nie otrzymałem wiadomości czy jestem przy kompie.
Jak można się domyślić, po ostatnim banie innego gracza spodziewałem się, że mogę zostać ukarany za niewinność, więc na wszelki wypadek cały czas nagrywałem łowienie obsem, dodatkowo zrobiłem kilka zdjęć, które przedstawiam poniżej.


A więc zaczynając od spamowania spelli:
Zdjęcia zrobione lapkiem(dlatego jest lustrzane odbicie):
[Obrazek: XPLgGvs.png]
[Obrazek: 9PjumUu.png]
Zdjęcie zrobione telefonem(słaba jakość, dlatego up są zdjęcia z lapka)
[Obrazek: tOeB7WN.jpg]

Oczywiście dodam, że mam klawiaturę mechaniczną, przez co blokując wykałaczkami hotkeye F8 i F12 ciągle je "klikam", a blokując wykałaczkę na hocie "end" ciągle używam wędki jako use with, więc cała moja rola w łowieniu to klikanie myszką.
Jeśli nadal ktoś nie rozumie jak to wygląda, to odsyłam do filmików poniżej.

Elveres miał wyczucie, bo akurat przerwałem nagrywanie OBSem chwilę przed banem, lecz na szczęście w porę je włączyłem na nowo.
Wstawiam filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xL_Vea5itfY

Tutaj jeszcze wstawiam filmik, gdzie pisałem z Ithem o tym, że przerywam filmik, bo w razie bana trudno mi będzie ciąć filmik ważący kilka GB, ciekawi mogą przewinąć filmik do startu i obejrzeć go od początku:

https://youtu.be/nZo0l9NtLas?t=9m10s

Jeśli zachodzi taka potrzeba, to mogę wstawić filmik z całego mojego połowu (około 2h).
Nie wiem, czemu na filmiku nie ma kursora, ale widocznie nie zaznaczyłem takiej opcji. Niemniej jednak wiele to nie zmienia, bo reszta jest widoczna Uśmiech

Na koniec jeszcze dodam, że pisanie jedną ręką, a klikanie drugą jest bardzo łatwe - polecam samemu spróbować, a jeśli ktoś jednak miałby do tego zastrzeżenia, to z chęcią nagram filmik jak to robię Język

Jeśli Administracja ma jeszcze jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem, a ze swojej strony tylko napiszę, że uwzględniając powyższe dowody chyba jasne jest, że żadnego bota nie używałem. Cóż to za czasy, że nie można sobie ręcznie połowić rybek i ciągle trzeba nagrywać swoją rozgrywkę OBSem Duży uśmiech

Pozdrowionka,
Pokemon Druid.


PS. Proszę o nie zamykanie tego wątku, ponieważ będę chciał poruszyć jeszcze jeden wątek Uśmiech
Ja ze swojej strony tylko dodam, że z dniem dzisiejszym całkowicie dziękuje za wspaniały system jakim jest łowienie, nie będę ryzykował free banem przez tak idiotyczną sytuacje jak ta powyżej. Czy wierze w to co napisał? Nie mam powodu żeby nie wierzyć, bo obgadaliśmy ten "plan", zanim Druid wprowadził go w życie. Uśmiech
fish and chips  Diabeł  a ja szukałem patyczków do szaszłyka  Szczęśliwy
Ehh..
Co na tym serwie się dzieje ?
Jak dobrze, że robię se pauze od poków.
Według mnie niewinny.
Zamykam.
Zakładając ten temat liczyłem na odpowiedź @Elveres lub @Nightmare, którzy jak już widziałem czytali temat, ale jednak odpowiedzi nie uzyskałem. Może po prostu to brak czasu, ale jak widać nie mogę zalogować się na postać, bo mam bana, więc liczę, że do końca dzisiejszego dnia sytuacja zostanie wyjaśniona.

Cytując wypowiedź z innego tematu:
(20-04-2018, 13:00 )Elveres napisał(a): [ -> ]Czy Pokemon Druid, który używał zupełnie innego programu niż tasker, którego nazwy nie chce przedstawiać, aby nie kusić innych.

Wypraszam sobie takie insynuacje, proponuję jeszcze raz przeczytać ten temat i nie rozpowiadać nieprawdziwych plotek, które psują moją opinię.


Jak już Ithuriel wyżej wspomniał, tą prowokację zaplanowałem kilka dni temu, bo dobrze wiedziałem jak się to skończy. Od razu zaznaczę, że nie robiłem tego nikomu na złość, a po to, żeby Administracja sama sobie odpowiedziała na pytanie, czy jest tutaj po to, żeby nie mając racji, na siłę szukać powodów do zbanowania konkretnej osoby, czy może jednak po to, żeby wprowadzać update'y, pomagać graczom i zmieniać serwer na lepsze.

Co do wiadomości Elveresa "A dogaduj unbana nie dostaniesz a następnym razem osobiście dam CI perma."
czy to jest wiadomość admina chcącego wyjaśnić daną sytuację lub dogadać się? Mi się wydaje, że to jest z góry skreślenie jakiegokolwiek zdania gracza, nieważne czy prawdziwego czy nie.

W ostatnich dniach poświęciłem ~5h na łowienie wyżej wymienionym sposobem, żeby raz na zawsze wyjaśnić sprawę łowienia i uświadomić, że jak już pisałem Nightmarowi, wyznacznikiem tego, czy ktoś używa bota jest fakt czy siedzi przy komputerze (czyli odpisał adminowi) - podawałem przykład bota, który łowiąc przypomina zwykłego gracza i odpisze administratorowi oraz gracza, który łowi tak jak ja i nie odpisze na wiadomość admina, bo np. oglądając film nie zauważy jego wiadomości. Patrząc na te 2 sytuacje, bana dostanie uczciwy gracz, a bot nadal będzie sobie bocił. Właśnie dlatego nie można od tak banować kogo popadnie, bo komuś "nie podoba się sposób łowienia". Bot jest zakazany dlatego, żeby gracz chcący coś osiągnąć musiał poświęcić czas, czyt. ciągle siedzieć przy kompie.

Od siebie jeszcze dodam, że rozumiem to pisanie "nasze algorytmy w kliencie wykryją taskera" gdy ktoś porusza temat łowienia, bo straszy się graczy, żeby nie używali bota, ale co najmniej nie na miejscu jest używanie takiego argumentu popierając swoją decyzję(zbanowanie kogoś), bo jak dobrze widać na mojej sytuacji - tymi algorytmami jest oko admina, które zawsze racji mieć nie może.


Na filmikach widać, jak ciągle piszę z ludźmi na pw, mogę nawet wstawić około 1.5h nagrania łowienia, gdzie też będzie to widoczne, więc fakt, że nie używałem żadnego programu wspomagającego jest nie do podważenia.


Widząc, że Administracja nie jest zbyt chętna do pisania, zapraszam na Teamspeaka, myślę, że to będzie najlepszy możliwy sposób na wyjaśnienie tej sytuacji, będziemy mogli na bieżąco zadawać sobie pytania i nie będzie czasu na wymyślanie głupich argumentów czy kręcenie i ściemnianie Uśmiech @Nightmare

Pozdrowionka,
ja Uśmiech
Czyli jednak można udowodnić swoją rację xD

Ze swojej strony dodam tylko, że mój ban wyniknął stąd, że łowiąc ręcznie używałem bota na innym otsie, co wykrył klient Smutny

Buziaczki pierdzioszki
/zamykam