PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Forum dyskusyjne dla uczestników Ligi Typera MŚ 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Hej aby nie pisać zbędnych komentarzy w temacie eventu Wayne pomyślałem o zrobieniu takiego temaciku aby można było dzielić się wrażeniami z meczów i dyskutować o nadchodzących spotkaniach pozdrawiam  Aniołtemat jest przeznaczony dla osób biorących udział w evencie Wayne  Szczęśliwy 

link do eventu: https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...4#pid14764
Nikt na świecie chyba nie trafił dokładnego wyniku ruskich xD
5;0 ale masakra co te ciapate grali .... a w europie tyle dobrych druzyn nie pojechalo a tam takie cos .... gra? czy tylko statystuja xd
https://www.youtube.com/watch?v=ng0JALKBLLU >ROBBIE tez ładnie rozpoczął Mistrzostwa  Diabeł
Przy jednej akcji wydaje mi się, że był minimalny (ale jednak) spalony, więc ja bym tam widział 4:0, ale to dalej wstyd dla przegranych żeby tak zacząć mistrzostwa.
(14-06-2018, 20:44 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Przy jednej akcji wydaje mi się, że był minimalny (ale jednak) spalony, więc ja bym tam widział 4:0, ale to dalej wstyd dla przegranych żeby tak zacząć mistrzostwa.

Jesli tak to brawo dla sedzow ktorzy obsluguja VAR .... Duży uśmiech
to niezły Iran [*]
Nazbierane pktów w ch** [*]
Ostatnia nadzieja w Hiszpanii ;c
z hiszpania bez bedzie lipa ;c, zobaczycie.
a czekam jak glupi do 20...
De Gea sie chyba Kariusa naogladal Cyklop Cyklop
Ronaldo show xD ale mecz super Oczko
(15-06-2018, 22:08 )osadnik napisał(a): [ -> ]Ronaldo show xD ale mecz super Oczko

nie moge na niego patrzec typ tak sie napija ze jakbym wziasc igle to by pekl jak balonik ...
(15-06-2018, 22:11 )Tarble napisał(a): [ -> ]
(15-06-2018, 22:08 )osadnik napisał(a): [ -> ]Ronaldo show xD ale mecz super Oczko

nie moge na niego patrzec typ tak sie napija ze jakbym wziasc igle to by pekl jak balonik ...


Proszę o tłumacza. 

A tak tbh nie spodziewałem się, że będzie tyle bramek, myślałem, że będzie na tym czymś trochę lepszy poziom, czy coś...
Egi na lepszy poziom musisz poczekać do 19 czerwca jak Polacy wejdą na boisko xD Na razie Hiszpanie, Portugalczycy to jak przedskoczkowie hehe. Tylko Sławek Peszko może nas uratować Oczko
Co na tym mundialu robi Maciniak? Sedzia nadajacy sie sedzowiac Lige Hiszpanska a nie Mundial ...
messi <3
(16-06-2018, 17:04 )Wayne napisał(a): [ -> ]messi <3
Widać, że wczorajszy wyczyn Ronaldo go przytłoczył  O matko
Ronaldo niech już idzie na emeryturę, a nie gra dalej w tym klubie XD

Stary dziad farbujący włosy Ściana
I cyk Zuberek na 1:1 Brazylia vs Szwajcaria
heheh xD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7