PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Nie mogę włączyć gry.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Jestem tu nowy i chciałem pograć na tym serwerze.
Pobrałem grę i pojawiło mi się okienko jakby update gry około 170 MB
Pobrało się 130 okienko znikło pojawiło sie, potem pobralo sie 20 
okienko znikneło i znow sie pojawilo oraz dokoczylo pobieranie.
Teraz jest taki porblem ze gra nie chce sie wlaczyc. co kilka sekund wyswietla mi sie 
na srodku ekranu te okienko z pobieraniem gry i po 0.5 zamyka i tak wkółko.. 
Jakieś pomysły co zrobić?
@Edit Teraz wyskoczyło mi okienko z komunikatem

"This application has requested the Runtime to terminate it in an usualy way.
Please contact the application's team for more information"

https://scr.hu/DRP8av
Wyrzuc pliki i wrzuc jeszcze raz.
Jeśli dobrze pamiętam to w takiej sytuacji usuwało się z folderu w którym masz PxG wszystkie pliki poza minimap.otmm config.otml po czym wypakowywalo ponownie zawartość Rar'a i ponownie odpalało updater tak żeby update się wykonał bez komplikacji. wtedy gierka powinna normalnie trybić c: powodzenia
Podrzuć pxgpl.log na https://pastebin.com/
(24-06-2018, 18:50 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]Jeśli dobrze pamiętam to w takiej sytuacji usuwało się z folderu w którym masz PxG wszystkie pliki poza minimap.otmm config.otml po czym wypakowywalo ponownie zawartość Rar'a i ponownie odpalało updater tak żeby update się wykonał bez komplikacji. wtedy gierka powinna normalnie trybić c: powodzenia

Ale gierki nie poboera się w pliku rar a pobiera się zwykłą instalkę ;P
(24-06-2018, 21:54 )Tatuator napisał(a): [ -> ]
(24-06-2018, 18:50 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]Jeśli dobrze pamiętam to w takiej sytuacji usuwało się z folderu w którym masz PxG wszystkie pliki poza minimap.otmm config.otml po czym wypakowywalo ponownie zawartość Rar'a i ponownie odpalało updater tak żeby update się wykonał bez komplikacji. wtedy gierka powinna normalnie trybić c: powodzenia

Ale gierki nie poboera się w pliku rar a pobiera się zwykłą instalkę ;P

meh, nwm jak to teraz wyglada :x ale w takim badz razie moze wykonac to wszystko i zamiast wypakowac do danego folderu to tam zainstalowac c:
Usunalem wszystko znow wlaczylem program do pobierania gry i dalej jest to samo. gra sie nie wlacza i miga ekran pobierania
więc nie pomogę :/ znam w 100% gre, ale nie to jak jest skonstruowana :/
Sprawdź teraz i daj znać Oczko