PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Halloween NPC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wymieniłem 500 dyń u NPC Maks Spod Ciemnej Gwiazdy i nic nie dostałem. O co chodzi? Nie piszcie mi tylko, że on daje ten stary outfit Halloween z czerwonymi oczami, który zdobyłem już 3 lata temu i zabrał mi teraz dynie za nic w zamian. Huh
(26-10-2018, 16:35 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]Mam ten sam problem co gracz Osadnikfans.

Miałem w bagu 500 dyń, kupiłem outfit stare szmaty, dynie mi znikneły, a outfitu nie dostalem. Jak to jest mozliwe? sprawdzalem stroje i nie mam zadnego nowego Smutny


Wcześniej nie miałem żadnego kostiumu halloween, wiec ten powinien byc moim pierwszym, ktory dostaje Uśmiech

właśnie o to chodzi, że "stare szmaty" nie są podpisane jako outfit Smutny

Maks Spod Ciemnej Gwiazdy: Mam do zaoferowania: 3 rzadkie cukierki, szekspirowski outfit, medal VIP oraz stare szmaty.
Kupilem owe stare szmaty i nic nie dostalem ;c
jo tyż
Stare szmaty u npc zostały poprawione, proszę każdego osobno kto stracił dynie o zgłaszanie się na p
gut gut Oczko
Stare szmaty to tzw. panie lekkich obyczajów, ale strasznie drogą się cenią jak na swój przebieg xD