PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Przywrócenie wcześniejszych grafik balli i kamieni evo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chcialbym podac kilka powodow, dlaczego powinny zostac cofniete stare grafiki niektorych itemow. Zreszta Night sam kiedys pisal, ze tez mu sie nie podobaja te nowe Język

1. Kamienie evolucji - nie wygladaja one niestety zbyt ladnie i sa dosyc mylace jezeli mamy ich duzo w plecaku(chodzi o ich kolory). Przyklad: kamienie ognia wygladaja jak kamienie pioruna, kamienie uderzenia wygladaja jak kamienie ognia, kamienie pioruna wygladaja jak hmm... kamienie trucizny? (bo sa zielonego koloru)
Kamienie dusz, wody i lody wygladaja dosyc podobnie i jest to troche mylace.
Blyszczace kamienie teraz wygladaja jak kamienie evo... a tak fajnie wygladaly wczesniej...

2. Balle - tutaj wystarczy spojrzec na saffari balls, wygladaja one teraz biednie i brzydko, nie to co wczesniej - ladne i bogato zdobione Język
Kolejnym powodem sa balle z pokemonami i grafikami rzucania - one pozostaly tak jak bylo to przed tym update, wiec teraz nie pasuje jedno do drugiego.

3. Niektore poradniki - Poradniki napisane przez graczy zostaly zrobione na podstawie poprzednich grafik, co teraz moze wprowadzac to troche w blad i nie byc tak jak powinno.



Ja bylo widac z wypowiedzi niektorych graczy na shoutboxie dot. nowych grafik - jednym sie one podobaja, jednym nie (w tym mi). Wczesniej nie bylo o to zadnych sporow, gdy byly te wczesniejsze, ze komus sie nie podobaja itp.
Kazdy sie do nich przyzwyczail i mialy one swoj klimat...
Jesli tak to kiedy ta podmiana nastapi i czy w ogole nastapi Huh 
A i jeszcze dodam, ze teraz cent wyglada na dosyc wartosciowy pzedmiot Duży uśmiech

Dodaje ankiete, kazdy swoj glos prosze uzasadnic w poscie.


Pozdrawiam Kanopus Anioł
A ja mam takie trochę mieszane zdanie (jeśli już zagłębiać się w szczegóły), bo np.
- kryształowy kamień bez stackowania jest ładny,
- wodny to prawie to co było, tylko podrasowane,
- liścia też brzydki nie jest.
Mowa tu oczywiście o wyglądzie 1 sztuki, bo stacki mnie w żadnym przypadku nie przekonują (na wody i liścia mógłbym przymknąć oko za małą opłatą w postaci upka z Lugią)

W kwestii balli też ma mętlik w głowie. Great Balle są cudne, ub i poke takie nawet nawet, ale sfb to porażka.

Więc jeśli miałbym wybrać mniejsze zło to wole stare ;c
Ja tylko powiem, że zgadzam się z tym co napisałeś powyżej w ankiecie. I jestem oczywiście na tak Duży uśmiech
Oczywiście, że TAK. Błyszczący kamień to teraz prawie najbrzydsza rzecz w tej grze... Trzeba pamiętać, że zawsze lepsze jest wrogiem dobrego a wcześniejszy wygląd dobry był Oczko