PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Nagła Śmierć Quest
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na poczatku chciałbym zaznaczyć co powiedział mi na priv Nightmare odnoście tego questa "Zniknie niedługo, natomiast będzie na 100% za rok."


Quest wykonywałem na postaci z lvl 300+ więc nie wiem czy jest jakiś wymagany level.
Quest można wykonać w okolicach 31 października, a to jak długo poźniej będzie możliwy do ukończenia decyduje Night.
Tyle wstępu Uśmiech


Wymagane przedmioty podczas całego questu:
5x kamień ciemności
5x kamień lodu
5x kryształowy kamień
200x kula przyszłości
1x ciemna materia
30x psychicznych łyżek
1x Lalka slowbro (dropi z pokemona Slowbro i jego evolucji)

Podczas questu będzie sporo podróżowania między miastami. Przyda się pokemon z fly oraz tp.

Droga

Zaczynamy w Sun Town i kierujemy się na prawo zgodnie z mini mapą na ss.
Tutaj schodami w góre
Rozmowa z Npc to tylko "Hi"
Teraz teleportujemy się do Lavender, żeby znaleźć kolejnego Npc. Z Pokemon Center w mieście idziemy w góre.
Tutaj w dół dwa razy
Przy rozmowie z tym npc musimy zwrócić uwage na pisownie (wielkie litery i polskie znaki )
Dialog : Hi > Najciemniejszy Władca 
Npc kieruje nas do Ducha Bohatera
Duch Bohatera jest w podziemiach "Wieży duchów". Z teleportu w Pvp -
Ogień lecimy/płyniemy na prawo, aż trafimy na wyspe z wieżą.
Tutaj schodzimy
Dialog z Npc : Hi > Najciemniejszy Władca > Magicznego Przedmiotu
Tutaj npc zleci nam zebranie przedmiotów.
Dialog podczas oddawania Hi > składniki > Tak
Po oddaniu wszystkich składników 
(5x kamień ciemności, 5x kamień lodu, 5x kryształowy kamień, 200x kula przyszłości, 1x ciemna materia)
otrzymamy dwa itemy "Nagła Śmierć". Z jednym musimy wrócić do Npc Śmieszek Dogengar w Lavender.
Dialog : Hi > Nagła Śmierć > składniki > Tak
Npc zleci nam kolejne zadanie. Będziemy musieli zdobyć kilka przedmiotów.
(30x psychicznych łyżek, 1 Lalke Slowbro)
Za oddane przedmioty dostaniemy rune "Destruktywna Nagła Śmierć". I misje powstrzymania Npc Doktora Samo Zło. Do walki z nim nie zapomnijcie zabrać nowo zdobytego przedmiotu.
Teraz stoczymy walke z Npc. Dialog : Hi
Nasz przeciwnik odrazu przyzwie najsilniejszego ze swoich pokemonów Giratine. Dlatego przed rozmową przywołajcie swojego pokemona, oraz przygotujcie "Destruktywną Nagłą Śmierć", którą użyjemy do zabicia Giratiny. Reszta pokemonów jakimi będzie walczył Npc nie powinna sprawić wam kłopotu. Będą to Nidoran, Weezing (reszty nie pamiętam jednak nie są to silne pokemony)

Nagrody :
[attachment=515]Nagła Śmierć [attachment=515]
[attachment=516]Destruktywna Nagła Śmierć[attachment=516]
[attachment=517] Od Npc Śmieszek Dogengar strój po walce [attachment=517]
Po walce z Doktorem :
5 cukierków
10 TD
nie ma wymaganego lvla, w liście itemów brakuje 30 łyżek i lalki slowbro, w razie pytań wiesz gdzie mnie znaleźć Uśmiech
Łyżki i lalka są w dalszej części questa a wyraźnie napisał "Ciąg dalszy nastąpi" Uśmiech
Mogę wiedzieć co to?
-Nagła Śmierć
-Destruktywna Nagła Śmierć
xd
Ten quest zostaje na stale?
@Carismo sa to runy. Destruktywna Nagla Smierc potrzebna do ukonczenia questa. Nagla Smierc na razie bez zastosowania.
@Shany niedlugo zniknie, ale bedzie za rok
Jeszcze outfit duszka jest Język
juz off. do usuniecia
dlaczego niby do usunięcia? Oczko za rok również będzie (tak tylko słyszałem)
i co ci maja done nie beda mogli zrobic xd?
Ci co nie mają done będą mogli zrobić w następnym roku.
(28-11-2018, 18:37 )Shany napisał(a): [ -> ]i co ci maja done nie beda mogli zrobic xd?

to quest poboczny a nie główny więc nie widze w tym problemu Uśmiech