PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Head Admin...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! (...i o zdrowie pytam  Język )

Chciałam zgłosić awarie w moim domku.
Sprawa dotyczy znikających item, które zawieszam na ścianie, by domek miał piękny wygląd. Co powieszę to przy czyszczeniu serwera znika ozdoba.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia i szybkie naprawienie  Wywracanie oczami
[attachment=525]
[attachment=526]
Na kratki pod ścianami pewnie nie jest nałożona strefa tego domku i dlatego Ci dekoracje znikają. Najlepiej napisz wiadomość prywatna do Nightmare, wtedy może szybciej Ci to naprawią
Prawdopodobnie to ma związek z kontenerem na śmieci...
@Davin
Mam nadzieję, że Head Admin (Nightmare) czyta wątek "Bugi" i naprawi błąd w grze.
Jak ktoś jeszcze ma podobne problemy, to niech rzuci kamieniem w tym temacie Język
W tym temacie nie rzucamy kamieniami, jesteśmy Mili dla siebie i grzecznie informujemy
Ja mam problem bo mi grzyb na ścianie zaczął wychodzić i nieprzyjemny zapach zza okna. Nie wiem do kogo mam pisać podanie o odszkodowanie. Wypełniłem już wnioski: m69 a96 p66 e07 r32
Dla pewności zgłoszę jeszcze tu
[attachment=527]
Dziękuję
Offtop usunięty, temat zostawiam. Jeśli ktoś będzie miał podobny problem, niech otworzy nowy temat