PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Tak się nie da grać..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

 Problem polega na tym że po ostatniej aktualizacji klienta (na walentynki) mam taki problem : 
[Obrazek: e5e00b9c8b37.jpg]
 [Obrazek: b5325e72278f.png]

Niestety nie mogę takimi postaciami nic zrobić, jedynie co kilka sekund poruszać się o jedną kratkę. Na innym komputerze to samo. Czyli odpada niby problem z klientem ale co może być nie tak.. ??


EdiT: Niestety po reinstalacji clienta i 30 min oczekiwania mam coś takiego: [Obrazek: 517aeed76b49.png]
Reinstall clienta + wyrzucenie wszystkich plikow PxG procz mapy
config i minimap < te pliki powinny nie zostać usunięte, cała reszta delete.
Wrzuć screeny jeszcze raz bo na zapodaj mam 404
[Obrazek: pipng_qwsqqxw.png]
[Obrazek: pokjpg_qwsqqxs.jpg]
[Obrazek: pok1png_qwsqqxa.png]
ahh te stare clienty xD xD
Masz nieaktualnego klienta, spróbuj usunąć katalog modules i/lub zainstalować go jeszcze raz
ogólnie to w miedzy czasie usunąłem wszystkie pliki z pxgpl i na nowo pobrałem klienta ze stronki i zero efektów, spróbuje jeszcze raz może pomoże

Edit: Niestety po usunięciu wszystkiego i ponownym  pobraniu klienta ze strony - klient sie aktualizuje, po zakończeniu aktualizacji wyskakuje klient z czarnym tłem z którym nic nie można zrobić.
Podeślij mi na pw pxg.log z folderu
Wrzuciłem nowe binarki do update'a. Zainstaluj klienta instalatorem od nowa (wersję ze strony) i go zaktualizuj, a następnie daj znać czy się coś zmieniło. Uśmiech
niestety nadal nic ;/
Na stronę wrzuciłem nowy instalator, sprawdź czy to naprawiło problem. Uśmiech
@EDIT 17:00: Właśnie wrzuciłem instalator, który działa u Kanopusa, a on miał taki sam problem. Spróbuj =)
No i w końcu działa Uśmiech dzięki Nightmare