27-05-2014, 23:02
Aroo
28-05-2014, 12:13
Jeśli to misja z caterpie to przeszukaj dobrze saffron
28-05-2014, 12:43
(28-05-2014, 12:13 )Aroo napisał(a): [ -> ]Jeśli to misja z caterpie to przeszukaj dobrze saffron
Misja z caterpie to misja druga i wystarczy tylko powiedzieć do policjantki "tak".
A misja trzecia jest z dokumentami, które musimy do niej przynieść.
Sam jestem w trakcie robienia tej misji i chciałbym wiedzieć jak ją zrobić

Aroo
29-05-2014, 12:52
Podobno 1 raz dziennie mozna robić tą misje. Najlepiej wbić rano tak jak ja dziś
Ja utknąłem na następnej. Wchodzę na oznaczoną kratkę i cofa mnie z niej
HELP!

Ja utknąłem na następnej. Wchodzę na oznaczoną kratkę i cofa mnie z niej
HELP!30-05-2014, 15:30
Jak zrobic 4 misje u policjantki? Nie wiem jak mam podsluchac zespół r :/
A misję trzecią robisz w cerulean na prawo od pc i po takich schodkach drewnianych do góry, tam będzie pełno pidgeyów i trzeba wejść do domku i "zabić" ogień i wziąć dokumenty z biblioteczki w pomieszczeniu po prawej
(28-05-2014, 12:43 )OusterR napisał(a): [ -> ](28-05-2014, 12:13 )Aroo napisał(a): [ -> ]Jeśli to misja z caterpie to przeszukaj dobrze saffron
Misja z caterpie to misja druga i wystarczy tylko powiedzieć do policjantki "tak".
A misja trzecia jest z dokumentami, które musimy do niej przynieść.
Sam jestem w trakcie robienia tej misji i chciałbym wiedzieć jak ją zrobić
A misję trzecią robisz w cerulean na prawo od pc i po takich schodkach drewnianych do góry, tam będzie pełno pidgeyów i trzeba wejść do domku i "zabić" ogień i wziąć dokumenty z biblioteczki w pomieszczeniu po prawej
Aroo
30-05-2014, 19:25
Ja utknąłem na następnej. Wchodzę na oznaczoną kratkę i cofa mnie z niejSmutny HELP!
Misja z podsłuchaniem zespołu R jak cos
Misja z podsłuchaniem zespołu R jak cos
31-05-2014, 09:59
Ej powie mi ktoś jak podsłuchać zespół r ???
31-05-2014, 10:44
Nie da się .
01-06-2014, 12:28
a dlaczego nie moge chodzic po niktórych rozbitych kamieniach (po większosci)?
01-06-2014, 14:08
Ponieważ jest tylko jedna ścieżka, a reszta jest zablokowana.
27-09-2014, 13:45
Witam,
Właśnie zrobiłem zadanie 4 u policjantki.
Trzeba się przebrać w strój szpiega i stanąć przed Jessie, a dokladnie za sosnowym drzewkiem.
Chwile odczekać, aż zespół zacznie rozmowe.
Później udać się do Policjantki, która da nam w nagrodę 0,5 td.
Właśnie zrobiłem zadanie 4 u policjantki.
Trzeba się przebrać w strój szpiega i stanąć przed Jessie, a dokladnie za sosnowym drzewkiem.
Chwile odczekać, aż zespół zacznie rozmowe.
Później udać się do Policjantki, która da nam w nagrodę 0,5 td.