PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Problem z tabelka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, otóż mam taki problem, że nie mam "ruchów" w tabelce "ruchy" nie wiem co jest grane, ale problem pojawił sie gdy zrobiłem Terror gengara ze zwykłego gengara. Czy jesteście w stanie mi pomóc ?
[attachment=701] Dodaje załącznik
Naciśnij na ten plusik w okienku z ruchami. Po prostu zminimalizowałeś to okno Język
No własnie, że nie. Zminimalizowane jest z minusem. A jeśli zminimalizuje to juz nie przywróce do porzedniego stanu, musze się wylogować i zalogować.
Dodatkowy problem, Problem z Tabelka "ruchy" Dalej jest, ale teraz jeszcze nie moge wybrać Terrora gengara. Pokazane jest takjakbym miał go cały czas wybranego. Jak pch to pech, zbierałem na niego a jak uzbierałem to kapa xD
Moze latajac na nim padles? Idz go ulecz
Jak zminimalizowane okno może być z minusem? Przecież drugi raz go nie zminimalizujesz. Jak masz otwarte okno to widzisz minusa żeby je "odjąć" a jak zamknięte to plusa żeby dodać. logiczne się powinno wydawać.
A tak pisząc konkretami, przed chwilą miałem dokładnie tak samo jak ty, czyli okno niby rozwinięte, ale bez widocznych skilli. Plusik i wszystko działa.

Co do tego balla z pokemonem. Od dłuższego czasu (chyba odkąd zmieniali coś w lataniu) jest tak, że jak lecisz/pływasz/jeździsz na pokemonie to on pada razem z postacią, kiedyś padała sama postać.
Nie wiem jak mam wam wytłumaczyć xd te okienko z "ruchami" jesli je otworze to nie ma ruchów wypisanych a jeśli je zminimalizuje to już go nie powieksze i musze reloga robić aby znowu je załączyć, ale w dalszym ciagu jest bez ruchów. Odinstalowalem clienta i nic to nie dalo.