PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Premium 1...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Błędy
(to zaledwie kilka minut na premce)

Nowe respy są ciasne. Dla mnie osobiście nie przyjemne do expa. Nowe hitmonlee/hitmonchan na premium 1 to tragedia w porównaniu do wcześniejszego wyglądu. Nowy resp trujących prem1 to brak słów.

Dla mnie powinna zostać przywrócona starka premka, a nowa dopracowana.
Respy powinny być przystosowane do dużych lurów pokemonów.
Zgadzam sie w 100%
Zamiast zajac sie w koncu tym obiecywanym questem, ktory juz mial byc pol roku temu to woleli zmieniac/psuc cos co bylo dobre.
Tez jestem za przywroceniem starej, dobrej i klimatycznej mapki premki1 Oczko
(23-04-2019, 10:06 )janka14 napisał(a): [ -> ]Dla mnie osobiście Respy powinny być przystosowane do dużych lurów pokemonów.

To samo miałem na myśli nudząc cały czas o premce 1, respy miały być praktyczne (jak stare lee, ewentualnie lepsze) tylko wydetalowane żeby nie było pustki. Wydetalowane nie znaczy, że nasrane milion drzew obok siebie bez ładu i składu (najgorszy przykład meganki). Oczywiście żeby nie było że tylko się czepiam to musze przyznać, że wodne są jak najbardziej ok, ale jeden dobry exp przy zepsutych kilku to słaby efekt.
Ognistych nawet nie skomentuję.
haters gonna hate.

narzekać umieją wszyscy a do roboty nie ma komu :*
@Stefan ... Jak nie krytykować takiej pracy. Respy nie bronią się same Smutny.
"do roboty nie ma komu" sam się na to pisał mapper. Odświeżanie respów to sprawa, którą nie trzeba trzymać w tajemnicy jak np. wykonie nowego questa. Mapper mógł na bieżąco tutaj na forum pokazywać nam swoje prace / pomysły na respy i razem byśmy doszli do porozumienia. Można?! Mapper zaoszczędziłby czasu, my nerwów. Co do glupich hasełek. Pracuj mądrze, a nie ciężko :*
Zasięgnąłem języka i udało mi się ustalić, że problemy z bugami na prem1 nie wynikają z błędu mappera Gamesa, gdyż prem1 nie miało zostać jeszcze wprowadzone. Nie było ukończone! W tej kwestii Nightmare powinien przyjąć na klate odpowiedzialność za przedwczesne wgranie ów terenów mapy, a jakoś takowego wpisu na forum nie widziałem.

Nie wiecie kto co gdzie jak i po co, ale macie domniemanego kozła ofiarnego na którego spuszczacie hate.

shame on u *ding dong*
Nie ma kozła ofiarnego. Zwykła krytyka tego co dodali. Nawet jeśli mapa premium1 nie została skończona to zamysł na ciasne przejścia, zwężanie respów, przesyt dekoracji blokujących ruch jest zły.

Racja Nightmare powinien teraz oberwać Język i przywrócić wcześniejsze tereny.

Hate? Uwagi, krytyka nie równa się nienawiści. Spokojnie. Zajmijmy sie tylko dyskusją o nowej premce1.
 
Dalej jestem zdania, że podczas odświeżania starych respów powinny być dyskusje Gamesa z nami, żeby w przyszłości takie tematy na forum nie powstawały. Jeśli to czytasz mapper to byłoby miło gdybyś z nami dysktował o planach / pomysłach nowych respów. Przy tworzeniu ja osobiście nie pomoge. Jednak przy planach, ocenie moge.
Mormoran niestety jak widać na ss Baya kolega maper nawet nie pamięta hasła do swojego konta na forum Szczęśliwy To o jakich dyskusjach ma być tu mowa. Co więcej nawet nie przeprosił nas graczy za wcześniejszą sytuację a to nas w biały dzień zrobił w bambuko. Nie wiem dlaczego jak tylko się pojawi na świecie "White" to powstają takie dziwne historie. Na jego miejscu ze wstydu nie wychodziłbym ze świata testowego. Ale masz rację, że brakuje tu takiego mediatora co potrafi połączyć i przekazać problemy i oczekiwania graczy z możliwościami i chęciami administracji  Huh 
Na szczęście jest jeszcze kilku graczy co starają się jak mogą aby pokazać co jeszcze jest tu do poprawy nawet tymi krytycznymi uwagami bo przecież chcemy żeby grało nam się lepiej  Przytulanie
I'm just here because it's interesting xD
(Jestem tu tylko dlatego, że to interesujące xD  )  
No ta premka 1 to jest mega wkur... ;d
(05-05-2019, 15:50 )Duocrash napisał(a): [ -> ]No ta premka 1 to jest mega wkur... ;d

Cale szczescie, ze nie wszystkie respy zostaly tak zbezczeszczone Plask

> DOMAGAMY SIE PRZYWROCENIA STAREJ PREMKI 1 <
Ja osobiscie mam przykre doswiadczenia tylko z venu na lewo od pc i z hitmonami, reszta jest ok