PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Łóżka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Są planowane jakieś nowe łóżka? Czy w ogóle jakieś będą? Czy po prostu dekorować tą wolną przestrzeń co po nich została?
Panie Naczelniku, Dyrektorze Nightmare jak to z nami będzie jak spotkamy się na zakręcie  Diabeł 
Ale poważnie ponad tydzień minął łóżek nie ma dalej ani informacji co dalej   Huh
Podłoga zimna  Podejrzany Odleżyny się porobiły :Smutny 
Czy jest tu ktoś kto może odpowiedzieć  Zły  Bo ciągle echooo tylko  Ściana
Chciałoby się fiku miku w łóżeczku a tu ani łóżeczka ani fuku miku
[Obrazek: 1c20973728f38.png]

Ostatnie na serwerze chronione dzień i noc Serce Serce Serce 

ps Oddajcie nam łóżka !!! Zły
A może to sprytny zabieg Sharp#Team abyśmy nie spali wcale tylko ciągle grali Huh I wtedy wzrośnie frekwencja?  Diabeł
A może tam śpi leń na niewidce i nas podgląda jak go obgadujemy.
Strażnicy ostatniego łóżka na serwie
#bezsenneSaffron  Serce 
Chwila nie uwagi przyszly jakies wandale i poniesli eksponat :/
Zły ..
Najgorsze, że jedno łóżeczko wynieśli razem z Awenasa O matko przez co musieli ścianę wyburzyć  Szczęśliwy
(05-05-2019, 11:13 )Czesia napisał(a): [ -> ]Kto zasnął na warcie? przyznać się Zły

@Osadnikfans?
@OsadnikJunior?
@Bayu?
@Davin?
Diabeł

Ja To bym na wayna stawial  Cyklop
(05-05-2019, 11:13 )Czesia napisał(a): [ -> ]Kto zasnął na warcie? przyznać się Zły

@Osadnikfans?
@OsadnikJunior?
@Bayu?
@Davin?
Diabeł

Nie spać, zwiedzać, zapier**** Duży uśmiech
Coś się dzieje złego w Saffron, ktoś ukradł depozyta

[Obrazek: EW2dK8x.png]
Witajcie Kochani Duży uśmiech Od trzech dni budziłem naszego serwerowego Snorlaxa poke-fletem Duży uśmiech I wkońcu udalo mi się go namówić do zatwierdzenia moich małych zmian w Saffron Duży uśmiech, od dzis mozecie sie znowu cieszyć waszymi ukochanymi łóżeczkami Duży uśmiech
No i pięknie  Serce Dzisiaj w wielu domkach łóżka będą testowane cała noc  Diabeł #FikuMiku
Jest sobota, za oknem świt  Serce I łóżeczka na swoich miejscach  Serce z czystym serduszkiem mogę napisać dziękuję  Przytulanie i oczywiście koniec akcji #bezsenneSaffron  Szczęśliwy



#szczęśliweŚpioszki

Anioł
... Duży uśmiech