PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Usuwanie podpisu poka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Elo

Mam taka propozycję odnośnie dodania funkcji usuwania podpisu na balu u npc który się zajmuję zmianą płci i nazwy poka. Oczywiście funkcja ta adekwatnie wysoko byłaby ceniona np. 100 diamentów. Co myślicie??
Jesli cena bedzie odpowiednio duza jestem za Uśmiech
Jestem na nie ! Wtedy każy gracz mógłby usuwać nick na ballu żeby drożej go sprzedać... każdy pok byłby " boxowy" da się usuńać nick na ballu tylko trzeba mieć na to patent xD
Zresztą, po co ma ktoś usuwać nick z balla ?? Nie chcesz podpisu czyjegos to kup poka bez podpisu xD
@Pitochu wtedy nie będzie czegoś takiego jak droższy pok bo boxowy. Jak dla mnie może to wejść, bo tak naprawdę w niczym to nie przeszkadza.
Jestem na Raczej NIE
po co ma sie tym administracja bawic skoro jest duzo wazniejszych rzeczy ... Lugia czeka na śmiałków Język
Stanowczo nie! Nie po to łapałem pokerumuny żeby teraz na kuli nie było mojego nicka!!! A kula z moim podpisem powinna być warta z 3 raza więcej niż taka kula bez podpisa.

Elo
(08-05-2019, 21:53 )510585 napisał(a): [ -> ]Stanowczo nie! Nie po to łapałem pokerumuny żeby teraz na kuli nie było mojego nicka!!! A kula z moim podpisem powinna być warta z 3 raza więcej niż taka kula bez podpisa.

Elo

wogole kim ty jestes bo cie chlopie nie znam xD Jakis pseldo Pro Gejmer xD
Dla mnie juz lepsza opcja bylaby zmiana plci ale Poka a nie ownera xD
Tylko nie popuść w majtasy napinaczu, bo kto ci gacie wypierze.
Było to już poruszane i jestem na nie.
(09-05-2019, 00:03 )510585 napisał(a): [ -> ]Tylko nie popuść w majtasy napinaczu, bo kto ci gacie wypierze.

hahah tak do cb w gimbazjum mowia ? xD przykro mi ale z tym problemem udaj sie do lekarza xDD
(08-05-2019, 21:55 )Tarble napisał(a): [ -> ]
(08-05-2019, 21:53 )510585 napisał(a): [ -> ]Stanowczo nie! Nie po to łapałem pokerumuny żeby teraz na kuli nie było mojego nicka!!! A kula z moim podpisem powinna być warta z 3 raza więcej niż taka kula bez podpisa.

Elo

wogole kim ty jestes bo cie chlopie nie znam xD Jakis pseldo Pro Gejmer xD

(09-05-2019, 16:06 )Tarble napisał(a): [ -> ]
(09-05-2019, 00:03 )510585 napisał(a): [ -> ]Tylko nie popuść w majtasy napinaczu, bo kto ci gacie wypierze.

hahah tak do cb w gimbazjum mowia ? xD przykro mi ale z tym problemem udaj sie do lekarza xDD

Te... Panie inteligentny, nie ma już gimnazjów. Także chyba ci się nie udało, ale czekam na kolejny pocisk.
(09-05-2019, 19:36 )510585 napisał(a): [ -> ]
(08-05-2019, 21:55 )Tarble napisał(a): [ -> ]
(08-05-2019, 21:53 )510585 napisał(a): [ -> ]Stanowczo nie! Nie po to łapałem pokerumuny żeby teraz na kuli nie było mojego nicka!!! A kula z moim podpisem powinna być warta z 3 raza więcej niż taka kula bez podpisa.

Elo

wogole kim ty jestes bo cie chlopie nie znam xD Jakis pseldo Pro Gejmer xD

(09-05-2019, 16:06 )Tarble napisał(a): [ -> ]
(09-05-2019, 00:03 )510585 napisał(a): [ -> ]Tylko nie popuść w majtasy napinaczu, bo kto ci gacie wypierze.

hahah tak do cb w gimbazjum mowia ? xD przykro mi ale z tym problemem udaj sie do lekarza xDD

Te... Panie inteligentny, nie ma już gimnazjów. Także chyba ci się nie udało, ale czekam na kolejny pocisk.

no to się znalazł inteligent... są gimnazja noobku xD
Dobra cyfrmen powiedzial co wiedzial i niech na tym skonczy Duży uśmiech bo szkoda mi czasu na niego Duży uśmiech #pozdro xD
Te cyfry to nie byle co, to od do mojego koncisza
Czego jak czego, ale takiego poziomu żenady to się nie spodziewałem.
Ja tez