PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Pokaż swój bolid
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pozdrawiam i zaczynam zabawę

[Obrazek: EPvIQxW.jpg]
Tamten passat w odbiciu bardziej mi sie podoba Duży uśmiech
[attachment=814]
Tamten na daily, obrażaj mnie więcej to może się spotkamy hehe
Dobra to ja pokażę i swoje
[attachment=815][attachment=816]
(16-06-2019, 00:09 )Thcs napisał(a): [ -> ]Dobra to ja pokażę i swoje

repucik za te aluski <3
(15-06-2019, 23:28 )MieciuW napisał(a): [ -> ]Pozdrawiam i zaczynam zabawę

[Obrazek: EPvIQxW.jpg]

Dlaczego nie pokażesz zdjęcia całego samochodu tak jak ja czy Heniu a tylko tylnej klapy i zderzaka ?
Nie męczcie chłopaka, pewnie tylko ta karteczka z "pozdro" jest jego Duży uśmiech
A co BMW to jakiś rarytas że jest tylko dla wybranych? Każdy może sobie kupić złoma za 2k i wstawiać zdjęcia na media #gruz #drift #bmwlove
Nie wiem o co wam chodzi z tym BMW i trzymajcie sie tematu
(16-06-2019, 10:33 )MieciuW napisał(a): [ -> ]A co BMW to jakiś rarytas że jest tylko dla wybranych? Każdy może sobie kupić złoma za 2k i wstawiać zdjęcia na media #gruz #drift #bmwlove
Nie wiem o co wam chodzi z tym BMW i trzymajcie sie tematu

tylko że to ty najwięcej tutaj spamisz ale jeśli chcesz usuwam obecne zdjęcia i dodam takie same jak ty dałeś i wtedy domyślaj się co to za auto sam zrobiłeś temat o nazwie Pokaż swój bolid a dajesz zdjęcie tylnej klapy ty sam mijasz się z tytułem i jedynie ja z Heńkiem trzymamy się tamatu na chwilę obecną
Przecież tu zaraz będzie giełda a nie forum o pokemonach  O matko
Dalibyście przynajmniej naklejkę eevee na te samochody Szczęśliwy
Dobrze, że rejstracje pokazujecie to już to widzę jak z kamieniami będą Was ganiać za to, że się na resp wbijacie  Diabeł Diabeł Diabeł
No niezłe furki Duży uśmiech
Pochwalę się swoją skarbonką. Pozwolę sobie zakryć tablice z racji że jestem tu średnio lubiany. Duży uśmiech
[Obrazek: GzT0CME.jpg]
Rakkeri, czekam na Twoje R8. <3
(17-06-2020, 13:38 )Rumunek napisał(a): [ -> ]Pochwalę się swoją skarbonką. Pozwolę sobie zakryć tablice z racji że jestem tu średnio lubiany. Duży uśmiech[Obrazek: GzT0CME.jpg]

Okazało się pięknie. Uwielbiam Audi i wszystkie niemieckie samochody.
A tutaj moje zielone Duży uśmiech[attachment=1026]
Fajny kolorek, podoba mnie się to.
Ale tylko cztery pierścienie robią na mnie wrażenie. Duży uśmiech
Masz zielone? Mam zielone! Szczęśliwy
Zawsze uwielbiałem dziwne kolory aut więc czemu by zielonego leona nie kupić po cukierkowym niebieskim polo Duży uśmiech?
Ciekawy pomysł na kolory aut Uśmiech