PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Inoue Quest (Catcher Outfit)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Inoue Quest


Kiedy spacerowałem ulicami miasta Sun Town usłyszałem zza drzwi płacz kobiety. Wydawało mi się, jakby wołała ona o pomoc. Podszedłem pod drzwi i zapytałem co się stało. Dziewczyna roztrzęsionym głosem powiedziała mi, że została napadnięta i okradziona przez dwóch młodych chłopaków, po czym zamknięta na klucz w starej gospodzie. Inoue - bo tak ma na imię owa dama wspomniała, że ci dwaj głupcy chichotali pod drzwiami mówiąc coś o polowaniu na zielone, starożytne papugi. Poprosiła mnie bym ich dorwał, odzyskał klucz i ją uwolnił.

Po kilku godzinach poszukiwań bandziorów doszedłem do Outlandu. Na horyzoncie zauważyłem dwie sylwetki. Wydaje mi się, że to o nich mówiła Inoue. Postanowiłem ich dyskretnie śledzić. Co chwilę pod swoimi nogami natrafiałem na martwe papugi z rodziny Xatu.

Zatrzymali się obok statuetki starożytnego króla. Jeden z nich schował coś w skrytce, która znajdowała się w korpusie Alakazama. Kiedy tylko mnie zauważyli natychmiast wywołali swoje abry z pokeballi po czym przeteleportowali się do nieznanego mi miejsca. Więcej już ich nie zobaczyłem. Wydaje mi się, że mogli to być członkowie Zespołu R.
Podszedłem do pomnika i znalazłem w nim jakiś klucz. Czyżby to ten do starej gospody, w której jest uwięziona Inoue? Powinienem sprawdzić czy będzie pasował do drzwi.

Wróciłem do Sun Town, by uwolnić dziewczynę. Kiedy tylko otworzyłem drzwi, ta rzuciła się z radością na mnie pozostawiając na mojej szyi kilka małych krwiaków...
Poprosiła mnie, bym pomógł odzyskać rzeczy, które zostały jej skradzione. (10000 kul przyszłości oraz 5000 psychicznych łyżek). Dodatkowo chce, bym zdobył dla niej jeszcze 50 psychicznych kamieni. Jest święcie przekonana, że dzięki nim będzie w stanie samodzielnie obronić się przed ewentualnym napadem na jej dorobek.

Przyniosłem te przedmioty o które mnie prosiła. Znowu się na mnie rzuciła i...
W ramach podziękowania oddała mi kilka swoich błyszczących kamieni, a także uszyła dla mnie coś wyjątkowego.

Serce Serce Serce Serce Serce Serce
Serce Serce Serce Serce Serce Serce

Mam nadzieję, że taki poradnik w formie fabularnej się spodobał Oczko
Reput za fajnie napisany poradnik Uśmiech
Brawa dla cb Kanopusik

Do wszystkich proszę pisać w grze gdyby ten poradnik zniknął ponieważ autor ma dziwne jazdy i raz go usuwa a potem przywraca Duży uśmiech