PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Dark Abra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie zwracam się tu do admistracji serwera , jest możliwość  odzyskania dark abry , albo przejścia jeszcze raz questa na dark abre ,  bo  innej nie można używać niż swojej ,  prosze bardzo o odpowiedź bo ją straciłem Smutny
" k) Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi. "

ps. ja zgubilem legendy, oddajcie mi je albo zresetujcie questy bym mogl porobic je raz jeszcze.
(05-07-2020, 17:58 )Kanopus napisał(a): [ -> ]" k) Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi. "

ps. ja zgubilem legendy, oddajcie mi je albo zresetujcie questy bym mogl porobic je raz jeszcze.

Kanopus ja znam regulamin  , a ty już sie czepiasz ja tylko pytam chłopie !!!!!!!!!
to po co pytasz skoro znasz? regulamin jasno mowi ze NIE
Oczywiście, że jest możliwość odzyskania abry, możesz ją odkupić od nowego właściciela, o ile ktokolwiek ją ma.
(05-07-2020, 18:09 )Kanopus napisał(a): [ -> ]to po co pytasz skoro znasz? regulamin jasno mowi ze NIE
Bo lubie i to nie bylo do ciebie , tylko do administracji i jak możesz to nie komentuj moich postów !!!
kup vipa a nie szukaj dar abry Duży uśmiech pozdro xD
Nie ma możliwości odzyskania z naszą pomocą, musisz odzyskać ją we własnym zakresie.