PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: [Turniej] graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Mam do przedstawienia Wam mój pomysł (czy ciekawy to się okaże)

Na początek troszkę teorii:

Turniej miałby się odbywać co tydzień, gracze, którzy chcą brać udział muszą się udać do wyznaczonej wyspy (lub jakiegoś specjalnego budynku) oczywiście było by to fair - play, gdyż balans poziomów by panował, 10 -30,31 - 50, 51 - 70 itd (wszystko podlega zmianie drodzy), na turnieju zablokowane są wszelkiej postaci lekarstwa (potion). Kolejna kwestia mogło by być npc które przenosi nas (2 graczy) na arenę, takich aren mogło by być z 32 i każdy walczy osobno (1 vs 1) potem wygrany czeka i po ostatniej walce (1 vs 1) otwiera się przejście na kolejne areny (tym razem będzie ich mniej mianowicie np. 16) potem 8, 4, 2 i ostatni wygrany czyli 1. Nagrody mogą być przeróżne od kamieni po box'y i jakieś inne gadżety

Troszkę to uporządkuje
Tak jak mówiłem, żęby było fair - play, każdy przedział lvl może mieć osobną salę najlepiej piętrami, 1 piętro słabsze >>> i tak po te największe przedziały.

Co by było potrzebne:

Ja bym powiedział, wielka wyspa a na niej budynek też nie za mały, żeby wiadomo wszyscy się zmieścili, piętrowa (patrz wyżej)
- Npc albo jeżeli Admini by zechcieli mogą i oni to poprowadzić (to już leży w ich rękach)
- Przygotowanie jakiś specjalnych nagród, żeby ludziom no chciało się na tą wyspę udać

Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, po raz pierwszy jest frajda oraz rywalizacja - prawie tak jak w anime Pokemon
po dwa będzie w miarę fair - play, gdyż każdy weźmie udział ale równy mniej więcej sobie.

Czego nie do końca jestem pewien

- Ilość graczy - musi to być forma parzysta tzn, np. 64 > 32 > 16 > 8 > 4 > 2 > 1
( można też zrobić 2 wygranych wtedy by to ułatwiło nieco problem z tą kwestią)
- Npc czy nie będzie za dużo roboty ale możliwe, że roboty nie na marne ^.-
- Mapper miałby troszke roboty, mianowicie zbudować taką wyspę oraz umieścić tam sporą arene nie jest prostą robotą

Pozdrawiam. Zanim zaczniecie krytykować Duży uśmiech

- Każdy szczegół można poprawić
- Podane przeze mnie dane nie są w 100% idealne bądź pewne
- Wszystko może ulec edycji
Moja puenta: To jest tylko mój kreatywny pomysł - ja osobiście czuł bym się super na takim turnieju ^^

Pozdrawiam oraz proszę o rozpatrzenie tego pomysłu
Jak dla mnie bardzo fajny pomysł Uśmiech
Tylko moim zdaniem nie potrzeba by robić żadnej wyspy. Wystarczył by NPC np. w PVP, do którego trzeba zagadać. Od niego moglibyśmy się dowiedzieć nieco na temat tego turnieju. Mówiłby do nas np.:

NPC: Witaj xxx, chcesz wziąć udział w turnieju? Przyjdź w sobotę. Od godziny 18:30 - 19:00 trwają zapisy. Turniej rozpoczyna się o godzinie 19:05.

A jeśli byłaby to sobota, godzina 18:30, wtedy rozmowa wyglądała by np. tak:

NPC: Witaj xxx, chcesz zapisać się na turniej?

Gracz: tak

NPC: Dobrze. Jesteś 10 na liście. Maksymalna liczba uczestników to 32. Pamiętaj, że turniej rozpoczyna się o 19:05. Powodzenia!


I teraz kiedy wybije godzina 19:05 zostaniemy automatycznie przeniesieni na arenie, w której odbywałby się turniej. (Wyrazy podświetlone na zielono zależą od czynników zewnętrznych np. jeśli 9 osób przed nami się już zapisało, my będziemy 10 na liście, a xxx to nasz nick ;] ) Jeśli np. na liście będziemy zapisani jako 34, wtedy musimy liczyć na to, że trzech osób zapisanych przed nami nie będzie o godzinie 19:05, wtedy my zastąpimy jedno wolne miejsce. Oczywiście maksymalna liczba uczestników też jest do ustalenia Oczko ale myślę, że 32 osoby jest w sam raz (tym bardziej jeśli miałby być przedziały levelowe, o których zapomniałem dodać w rozmowie z NPC ;S)
Jeśli ktoś w czasie trwania turnieju wyjdzie z gry, nie zostaje wylogowany. Dopiero, gdy podczas walki będzie tkwił w bezruchu przez jakiś czas np. przez pół minuty (nie przywołując żadnego pokemona) przegra walkę i zostanie automatycznie przeniesiony do PC w Saffron.
A jeśli chodzi o areny, to myślę, że nie byłoby to aż tak dużo roboty Oczko Te areny nie muszą być jakieś ogromne. Po za tym wystarczy zrobić jedną, a resztę pokopiować Duży uśmiech (o ile się tak da).
Myślę, że dzięki temu postowi Twoje wątpliwości zostaną rozwiane Duży uśmiech a pomysł naprawdę mi się podoba Duży uśmiech Ułatwiłoby to też sprawę związaną z eventami Uśmiech Ludzie cieszyli by się z co tygodniowego turnieju, a Admini mogliby się zająć swoimi sprawami (nie myśląc o eventach) Oczko

Pozdrawiam,
OusterR

Ashba

(02-06-2014, 09:54 )OusterR napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie bardzo fajny pomysł Uśmiech
Tylko moim zdaniem nie potrzeba by robić żadnej wyspy. Wystarczył by NPC np. w PVP, do którego trzeba zagadać. Od niego moglibyśmy się dowiedzieć nieco na temat tego turnieju. Mówiłby do nas np.:

NPC: Witaj xxx, chcesz wziąć udział w turnieju? Przyjdź w sobotę. Od godziny 18:30 - 19:00 trwają zapisy. Turniej rozpoczyna się o godzinie 19:05.

A jeśli byłaby to sobota, godzina 18:30, wtedy rozmowa wyglądała by np. tak:

NPC: Witaj xxx, chcesz zapisać się na turniej?

Gracz: tak

NPC: Dobrze. Jesteś 10 na liście. Maksymalna liczba uczestników to 32. Pamiętaj, że turniej rozpoczyna się o 19:05. Powodzenia!


I teraz kiedy wybije godzina 19:05 zostaniemy automatycznie przeniesieni na arenie, w której odbywałby się turniej. (Wyrazy podświetlone na zielono zależą od czynników zewnętrznych np. jeśli 9 osób przed nami się już zapisało, my będziemy 10 na liście, a xxx to nasz nick ;] ) Jeśli np. na liście będziemy zapisani jako 34, wtedy musimy liczyć na to, że trzech osób zapisanych przed nami nie będzie o godzinie 19:05, wtedy my zastąpimy jedno wolne miejsce. Oczywiście maksymalna liczba uczestników też jest do ustalenia Oczko ale myślę, że 32 osoby jest w sam raz (tym bardziej jeśli miałby być przedziały levelowe, o których zapomniałem dodać w rozmowie z NPC ;S)
Jeśli ktoś w czasie trwania turnieju wyjdzie z gry, nie zostaje wylogowany. Dopiero, gdy podczas walki będzie tkwił w bezruchu przez jakiś czas np. przez pół minuty (nie przywołując żadnego pokemona) przegra walkę i zostanie automatycznie przeniesiony do PC w Saffron.
A jeśli chodzi o areny, to myślę, że nie byłoby to aż tak dużo roboty Oczko Te areny nie muszą być jakieś ogromne. Po za tym wystarczy zrobić jedną, a resztę pokopiować Duży uśmiech (o ile się tak da).
Myślę, że dzięki temu postowi Twoje wątpliwości zostaną rozwiane Duży uśmiech a pomysł naprawdę mi się podoba Duży uśmiech Ułatwiłoby to też sprawę związaną z eventami Uśmiech Ludzie cieszyli by się z co tygodniowego turnieju, a Admini mogliby się zająć swoimi sprawami (nie myśląc o eventach) Oczko

Pozdrawiam,
OusterR

Wyprzedziles mnie z tym pomyslem Duży uśmiech cos takiego mozna by zrobic ze teleportuje graczy na poczekalnie i potem zrobic NPC ktory mial by odpalone TV i mozna by bylo w poczekalni ogladac a potem system teleportowal by przeciwnikow na arene w kolejnosci Duży uśmiech
Z tym telewizorkiem też dobre rozwiązanie Oczko
Bo nie trzeba będzie robić tylu aren.
Tylko nie wiem do końca jak z tym przedziałem levelowym miałoby to wyglądać.
Chyba, że zrobić dla każdego przedziału levelowego start turnieju o innych godzinach.
np. 1-50lvl godz. 18:00 - 19:00
50 - 100lvl godz. 19:00 - 20:00
100 - 150lvl godz. 20:00 - 21:00
150+ lvl godz. 21:00 - 22:00
a zapisywać się na turniej można byłoby np. pół godziny przed turniejem.
Nie wiem, może ktoś znajdzie jakiś lepszy pomysł. To tylko moja sugestia.

Ashba

(02-06-2014, 22:23 )OusterR napisał(a): [ -> ]Z tym telewizorkiem też dobre rozwiązanie Oczko
Bo nie trzeba będzie robić tylu aren.
Tylko nie wiem do końca jak z tym przedziałem levelowym miałoby to wyglądać.
Chyba, że zrobić dla każdego przedziału levelowego start turnieju o innych godzinach.
np. 1-50lvl godz. 18:00 - 19:00
50 - 100lvl godz. 19:00 - 20:00
100 - 150lvl godz. 20:00 - 21:00
150+ lvl godz. 21:00 - 22:00
a zapisywać się na turniej można byłoby np. pół godziny przed turniejem.
Nie wiem, może ktoś znajdzie jakiś lepszy pomysł. To tylko moja sugestia.


Zapisy w dniu turnieju od 5 rano najlepiej Duży uśmiech
Witam

Bardzo mnie ucieszył fakt, że pomysl okazał się pozytywnym w Waszych oczach ^.-

Pozwólcie, że dodam coś jeszcze od siebie:
- ja bym był za tym aby już gracze, którzy się zapisali mogli tylko od np. 10 min przed rozpoczęciem turnieju wziąć udział - o co mi chodzi? Otóż, żeby wszyscy gracze mogli oglądać bitwę (jeżeli powstanie jedna arena na dany przedzial) gdyby jednak inaczej było to żeby wszyscy gracze walczyli w tym samym czasie tzn. Ci z danego przedziału tj. 32/2 wychodzi 16 aren.

- kolejna kwestia aby Ci przegrani mogli oglądać bitwę do ostatniej potyczki i może jakieś nagrody pocieszenia, że się nie poddawali albo lepiej, Ci przegrani, którzy wytrwają do konca dostaną nagrody pocieszenia

- następna, żeby nagrody były urozmaicone, nie śmiem wątpić w wyobraźnie administracji ale na wszelki wypadek :p

- kolejna co mnie irytuje troche, aby nie tylko pod względem poziomu był przedział ale też shiny pokemonów, tzn Ci bez shiny walczą normal vs norm natomiast posiadający shiny osobno - co Wy na to? Mnie się wydaje, że to żadna frajda pokonać dzięki shiny pokemonowi...

- zamiast wszystkim wkuwać nowy regulamin, można na polu bitwy, uniemożliwić używania potów, ów innych boost'ów, oraz najlepiej, żeby 1 vs 1 pok walczył do końca, przecież to my poki wybieramy a nie same się pojawiają...

Dzięki wielkie za uwagę, śmiało komentować, jeszcze raz dzięki za pozytywne rozpatrzenie. Jakby co jutro o tej porze odpowiem. Pozdrawiam
Asba - Może być nawet od 5 rano Oczko

A co do komenta Nixo:
- pierwszego myślnika chyba nie zrozumiałem :/
- co do drugiego, to dobry pomysł Oczko Nagrody pocieszenia mogą być, tylko ja bym zrobił, żeby każdy kto przegra dostawał je już od razu po przegranej walce. A to czy gracz będzie chciał potem oglądać dalszy ciąg walki czy nie, to już jego sprawa Język
- nagrody powinny być dostosowane do poziomu bitwy (im wyższy przedział tym lepsze nagrody), oczywiście muszą to być zachęcające Duży uśmiech inaczej nikt nie będzie chciał wziąć udziału w turnieju, ale to pozostawmy już Administratorom Duży uśmiech
- czwarta rzecz - nie wiem czy to dobry pomysł dzielić na shiny i normal. Może ktoś ma jednego poka shiny, a resztę normal? Moim zdaniem przedział levelowy wystarczająco załatwia sprawę...
- a co do piątego podpunktu, to myślałem, że to raczej oczywiste, że te rzeczy będą zablokowane Duży uśmiech to taki regulamin sam w sobie. Wkuwając innym regulamin pewnie większość w ogóle by go nie przestrzegała, więc to nie miałoby większego sensu. "najlepiej, żeby 1 vs 1 pok walczył do końca" - chodzi Ci o to, żeby nie szło zmienić poka dopóki nie zostanie on ubity? Nom, coś w tym jest Oczko Mogłoby tak być. Zobaczymy jeszcze co powiedzą na to inni Oczko

Pozdrawiam Uśmiech i życzę kolejnych udanych pomysłów Duży uśmiech
Witam

Odnośnie myślników.

Pierwszy:
- Miałem na myśli aby każdy obojętnie czy zdążył się zapisać czy nie mógł oglądać walkę, a nawet kibicować. Jednak, tylko od ok. 15 min przed turniejem (nie wiem dokładnie ile czasu dać) może pojawić się na tej arenie - tzn. potem jest zamknięta.

Czwarty:
- Nie zgodzę sie, popatrzmy z innej perspektywy, a nie tylko słabych poziomów. Gracze z wyższych przedziałów lvl nie muszą posiadać shiny, mogą np. nie chcieć, nie posiadać pieniędzy tyle by wydawać na shiny...
Dlatego jeszcze raz jeżeli high lvl walczy przciwko high lvl, to chociaż każdy po 1 shiny powinien posiadać, jeżeli zaś nie posiada 1 a drugi tak, ten drugi przechodzi na inną kategorie, co Wy na to?
Na zrozumienie łopatologicznie, gracz walczy 6 vs 6 pokemonów (ten 1 ma all normal, ten 2 posiada 1 shiny) wyciąga shiny oczywiście rozwala mu nim 3 poki i co 5 kontra 3 - marne szanse, a moje pytanie gdzie tutaj jest do licha fair - play? (tamten wygrał bo co kupił, bądź miał tyle kasy i zrobił shiny?) przepraszam ale coś nie tak, to albo się liczy umiejętność grania albo wydawania pieniędzy bądź zarabiania?

- Co do 1 vs 1 to wystawiamy poka zgodnie cholera z naszą świadomością(nie wykonuje tego za nas robot... do licha) także ja nie widze problemu, zamiast spamować 6 pokami na raz zmieniając je jak troszke nie zdrowy na umyśle, to wyciągamy 1 i walczymy. Teraz pytanie do Was moja opinia taka jest odnośnie tego, czy poki wyciągamy jako 1 i już potem nie zmieniamy, tzn. walka sie zaczyna wyciagamy przypadkowego poka, tamten tez i walka trwa, bądź 3, 2 , 1 i wyciągamy przypadkowego pokemona - jednak wiem, że istnieje tutaj troche non - fair, gdyż tamten poczeka chwile i wyciągnie lepszą nature mam troche z tą kwestią dylematu.

Pozdrawiam. Rozpatrzcie moje propozycje ^.-
Pomysł normal vs normal i shiny vs shiny jest zbędny wiadomo że wygra najsilniejszy w danym przedziale lvlowym.
Gracze którzy wydali hajs na gre z reguły powinni mieć lepsze pokemony , nie koniecznie umiejętności kontrolowania nimi. Jeśli chodzi o walkę to schowanie pokemona powinno oznaczać jego stratę. A sam turniej powinien rozgrywać się 6vs6 żeby nie wychodzić po kilku minutach z nagrodą.
Poza tym w każdej grze jest system pay to win. Tego Się NIE zmieni.
Jeśli chodzi o nagrody pocieszenia nie powinno ich być bo każdy może wstawić się na AFK a i tak dostać nagrodę .
Jeśli komuś zależy to niech próbuje.
Wszystko można zmienić jeżeli się chce do tego ruszyć....
I nie wierze, że nie można po prostu Wam tak wygodniej i wolicie żeby tak było - to tyle.

Co do tych nagród, cholera jasna, gracz który się starał może do licha taką otrzymać czyż nie? mam na myśli walka 1 vs 1 i przegranego... a nie menela z pod pc (...) logika proszę... obudź się!

Jak to zbędny jak kurka robimy przedział to na wszystko a nie tylko lvl warty kamień o zad roztrzaskać..
Kto jest za niech odpowiada, kto nie - dlaczego?
Ja za ponieważ jak ma być fair - play to zróbmy z tego fair play nie bądźmy nędzną podróbą OTS'a tylko oryginalnym serverem pokemon... który ma swoje zasady i ich się kluczowo trzyma.

Pozdrawiam... i przemyślcie zanim napiszecie ta gra jest fair - play albo żeby było fair play, bo jak widze to trzymacie sie jednego - tego co wam wygodne!
Według mnie podział shiny vs shiny, a normal vs normal jest taki sam jak Koggiego, bezsens totalny. To jest dyskryminacja osoby które mają shiny Język, a zresztą są poki normal które dorównują shiny. Nawet jak by był taki podział to już od 50lv (Pale Ekans).
Druga sprawa to nagrody pocieszenia, zapewne to i jak nie przejdzie bo już za dużo free item'ów jest na serwerze jeszcze pocieszenia miały by być?. Na eventach "piłka nożna", "lms" nie ma nic takiego Tylko 3 pierwsze miejsca dostają i tak powinno również być w turnieju. Dobry przykład to event "znajdz mnie" Teraz co? Mają dawać nagrody pocieszenia za to, że ktoś szukał? Osoby które nie wygrały w turnieju mogą wygrać w innym evencie i reszta będzie też chciała nagrody pocieszenia.
To Panie od reklam jakim sposobem zamierzasz zachęcić graczy, żeby brali udział w walkach? Śmiało słucham ^.-
Bezsensu to będzie jak lvl 50 - zdobędzie tego shiny ekansa a drugi nie - i fair play to jest ale w d**ie.
Potem dopiero będzie jazda, co to ma znaczyć on miał shiny, aniżeli problem dlaczego on dostał a ja nie..
On dostał bo próbował, wynagrodzenie jakieś, Ty patrzysz na to inaczej masz wszystko co chcesz i tyle, a dla słabego gracza to jest wielkie podziękowanie, którego Wy nie wiem dlaczego nie rozumiecie...

Toż grać a potem starać się, mieć przygodę i uzyskać "nagrode za udział" to nie jest przestępstwo.

Co do shiny poków nigdy mnie nie przekonacie, może i są te które shiny dorastają ale są to rare - tak? A pomyśl co jak ktoś kupił pokemony? to dopiero jest fair nie? ehh

Powiem Wam nawet gdybym miał shiny pokemona nie uważałbym tak jak Wy, dziwne

Pozdrawiam.
Zachętą są same walki już, każdy chce w takim czymś wziąć udział aby okazać się lepszy. Może losowanie będzie przychylne i ktoś okaże się czarnym koniem rozgrywek.
Po co taki Iran bierze udział na MŚ jak i tak nie wygra? Sam udział jest czymś.

Takie same tłumaczenia można dać w "znajdz mnie" - on miał terror gengara i szybko lata.
"piłka nożna" - Ma szybszy internet, bo więcej on/rodzice płacą za lepszy pakiet.

Poki sam możesz kupić za pieniądze w grze. Za real kasę nie można handlować rzeczami czy postacią, za to grozi ban.
Regulamin:
3g) g) Wszystkie konta i przedmiony zarowno w grze jak i na forum sa wlasnoscia administracji serwera pokexgames.pl

Konto nie należy do Ciebie tak samo rzeczy które na nim posiadasz.
Wiadomo administracja ma cała baza.

Tak ale eventy będą raz na tydzień? jak nie to lepiej, żeby była ta nagroda może to być nawet 10 potów... tak bardzo to boli :|
Nagroda pocieszenia to nie musi być box nr.. jakiś tam, samo nazwa "pocieszenia"

Szybszy internet.. to dla mnie zupełna bzdura, żeby takie wymówki wymyślać, no co do poków to jest jakaś różnica ale to ten kto miał szczęście bądź już zna miejsca (bo nie oszukujmy się, tak jest) wygrywa.

Dlatego, żeby nie słuchać tego, było fair jest fair, i koniec nie ma nic do skamlania a tak ma pretekst, żeby "się skarżyć" - ale wtedy miałby racje, bo rzeczywiście shiny to coś więcej niż normal - chyba nie powiesz, że nie...

Ta ciężko zrobić shiny ale zobacz nie każdy gra 24/7, żeby tyle zarabiać i shiny kupować, nie każdy ma kase, żeby z sms shop korzystać, więc co szkodzi zrobić tylko jeden dodatkowy przedział dot. shiny poków albo można dodać rare\ shiny \ normal, rare vs shiny, normal vs normal?

Istnieje w człowieku takie słowo "nigdy się nie poddawaj" ale nie we wszystkich oraz w grze tego nie muszą stosować - co prowadzi do braku udziału - więc z areny byłyby nici
Sam Mówiłeś o podziałach lvlowych ... koniec tematu My gadamy o wyższych lvlach a ty o ogóle.
Gadałem oraz gadałem też, że można dodawać swoje propozycja właśnie jedną dodaje...
No widzisz ktoś musi być tym koniem ofiarnym i starać się o dobro wszystkich.. wkońcu to nie ma być tylko dla Nas (Was) frajda ale dla wszystkich
Bezsens nigdy nie jest sprawiedliwie ...
Najsilniejszy wygra i tyle.
nie wiem po co te spiny. nie masz shiny? czujesz sie słaby? to kurwa nie bierz udziału - proste. zrobić 3 przedziały lvlowe (rhay ogólnie nie bierze udziału xd) i już
Dobra, powiem tak:
Ludzie! O co te spiny! Duży uśmiech
Widzę, że pomysł bardzo się spodobał, ale jeszcze nie do końca on każdemu pasuje :>

Z nagrodami pocieszenia macie trochę racji... Rzeczywiście ludzie mogli by to trochę wykorzystywać (zapisać się na konkurs i na konkursie być afk). Dlatego może lepiej dawać nagrody pocieszenia dla osób, które mają na koncie co najmniej jedną wygraną w danym turnieju. Oraz z im większą liczbą wygranych na koncie odchodzą, tym dostają lepszą nagrodę Uśmiech Tutaj oczywiście za pierwsze, drugie i trzecie miejsce powinna być jakaś lepsza, wyróżniająca się nagroda od pozostałych nagród (czyli nagród pocieszenia).

np. 1 miejsce - kaska + safari balle + box 1/2/3/4 (numer box'a oraz ilość kasy oraz safari balli w zależności od przedziału levelowego)
2 miejsce - kasa + safari balle (ilość kasy oraz balli podobna jak za pierwsze, może być np. o 25% mniejsza)
3 miejsce - kasa + safari balle (ilość kasy i balli podobna jak za pierwsze, tylko o 50% mniejsza)
4 miejsce - tu nagrody pocieszenia np. kasa (90% mniejsza ilość niż za pierwsze)
5 miejsce - kasa (95% mniej niż za pierwsze)
6 miejsce - nic

to tylko przykład tego jak sobie to wyobrażam, oczywiście nagrody mogą być inne oraz nagrody pocieszenia mogą być też słabsze, ale zawsze jakieś (choćby kilkadziesiąt HD) Oczko



A co do tych shiny pokemonów, to moja koncepcja jest taka: (od razu mówię, że sam nie posiadam shiny pokemonów i nigdy nie miałem)

Cytat:Nixio: jak ma być fair - play to zróbmy z tego fair play

nie żebyś się na mnie obrażał, ale nie wiem co według Ciebie oznacza stwierdzenie fair play... Według Ciebie fair play polega na tym, że przyjdzie załóżmy kolo z levelem 50 na turniej z pokami takimi jak: bulbasaur, ponyta, gastly, squirtle, gloom, koffing i kolo z 50lvlem i pokemonami: vileplume, weezing, charmeleon, ivysaur, haunter, wartortle i teraz według Ciebie jest nie fair, bo ten drugi koleś ma lepsze pokemony i trzeba to sprowadzić do podziału na lepsze i gorsze pokemony... od razu mówię, że to nie wypali (bo ludzie będą mieszać kozackie ze słabymi, przez co zredukują średni level posiadanych pokemonów).
Z shiny pokami jest podobnie, jak z przykładem powyżej...
A shiny poki może mieć każdy, wystarczą umiejętności gry i zarabiania pieniędzy, a w turnieju chyba liczy się właśnie to kto jest lepszy.
Wiem, że niektórzy kupują różne dodatki z Item Shopu, ale po to on jest. Niestety, albo stety, ale Adminom też się coś należy za pracę jaką wykonują dla serwera, a także na jego utrzymanie...
I dajcie spokój już z tymi shinami...
Albo jest podział na level, albo na poki :|
Jeśli ktoś chce, niech zrobi sobie postać z 50 levelem i chodzi na turnieje bez udziału shiny poków. To tyle z mojej strony :]
Według Was każdy powinien dostawać nagrody pocieszenia żeby było sprawiedliwie ... Może jeszcze niech admin da każdemu takie same pokemony bo przecież ktoś może expić szybciej ....
Nagrody dla zwycięscy i koniec.
A jeśli chodzi o liczby zwycięstw może być ranking miesięczny np. i raz w miesięcy osoba z największa liczba wygranych dostaje puchar.
Stron: 1 2