PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Exp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich tu zebranych, mam taką małą propozycję by dodać w item shopie na stronie jakieś exp boost czy coś w tym stylu, za pp. co wy na to??
Żeby 200lvl biło się godzinę? No bez jaj.
Jak byś nie zauważył, nie napisałem jaki to boost miał by być. Nie mówię tutaj o 50 czy 100% ale np. 20 czy 25%. dostępne np od 200 czy 250lvl.
No właśnie tutaj ciężko cokolwiek zauważyć, bo nic nie napisałeś. 90% propozycji w stylu "dodajcie to i to", 0 jakichkolwiek swoich "szczegółów", liczb czy chociażby jakiegoś uzasadnienia co obecnie jest aż tak tragicznie-wolno-ciężkie, że trzeba boost expa dodawać.

200? Od tego lvla masz legendy i lvl idzie praktycznie bez strat finansowych (tu już oczywiście kwestie indywidualne), na co jeszcze boost do expa?

Oczywiście to nie tak, że się czepiam, bo "może" i sam byłbym za tym pomysłem, gdyby ktoś potrafił to odpowiednio sprzedać, ale tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, bo jest raptem jedno zdanie.
Wydaje mi sie ze Ith porobil takie dobre respy na premce1 i Vipie ze nie ma sensu jeszcze ulatwiac wam dodatkowo gre . Pozdrawiam
Brak szczegółów. Do śmietnika.
Witam i tak szybko się wbija 200 lvl więc po co komuś jakiś boost na exp.
Bez sensu ja się nie zgadzam ?
Zmniejszenie teraźniejszego expu i można coś wprowadzić Oczko

jak najbardziej za.
Zmniejszyć obecny exp żeby zrobić expa pay2win? Na to jest tylko jeden komentarz - XD
(30-09-2020, 21:47 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Zmniejszyć obecny exp żeby zrobić expa pay2win? Na to jest tylko jeden komentarz - XD

Sądzisz że jest w porządku że 300 lvl wbijasz w tydzień? ;d

Jeżeli ktoś będzie chcial sobie wbijac taki level wesprzy tym serwer; nie widze w tym przeszkody.

Wbicie 300 lvl co najmniej powinno zająć więcej czasu a nie jakiś tydzień
takie zmiany to mozna sobie robic przed startem edycji a nie w trakcie, bo to psuje sens rankingu lvl

im mniej rzeczy w sms shopie tym lepiej
(30-09-2020, 22:52 )draen napisał(a): [ -> ]Sądzisz że jest w porządku że 300 lvl wbijasz w tydzień? ;d

Jeżeli ktoś będzie chciał sobie wbijać taki level wesprzy tym serwer; nie widze w tym przeszkody.

Wbicie 300 lvl co najmniej powinno zająć więcej czasu a nie jakiś tydzień

Nie jest w porządku, setki razy po dodaniu vipa pisałem, że to (razem z kamyczkami błyszczącymi) było największą głupotą. Kiedyś 200lvl (tak na spokojnie) wbijało się +/- 2 tygodnie a teraz w tym czasie to pewnie z 400 można wbić (nie chce mi się liczyć jak to dokładnie ilościowo wychodzi), 

ALE zmniejszanie expa odpada, bo:
1) nowi gracze mieliby ciężej rywalizować w rankingu + rywalizacja byłaby pay2win (jeśli byłby boost expa w sklepie)
2) takich rzeczy nie robi się w trakcie edycji
Cooo, a mi wbicie 300 lvl zajmuje miesiąc xD