PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Propozycje od Polaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chciałbym przedstawić wam moje propozycje, dotyczące zmian w grze.
1. Kupon 50 Punktów Premium, który ułatwiłby transakcje dokonywane za pomocą Punktów Premium.
2. Wprowadzić język Polski do niektórych NPC (nie jest wcale taki trudny, można się nauczyć Uśmiech ), np. do Rybaka Ronalda, czy ludzi stojących na moście "moÂżesz dotrzeæ wszĂŞdzie i sÂą".
3. Dodać ewolucje Gallade, tzn. Ralts, Gardevoir, Kirlia, ogólnie to nie rozumiem dlaczego jest pokemon, a jego wcześniejszych ewolucji nie ma. Smutny

I to byłoby na tyle, liczę że wyrazicie swoje opinie o moich propozycjach.
Pozdrawiam Poke Polak
1 na tak
2 nie wiem co to ma na celu dac
3 niech dodadza poki ktore juz sa tylko nie maja respow a nie kolejne xd
pozdrawiam
Heniek xd
Myśle, że punkty 1 i 2 mozna by było wprowadzic, a co do 3, to nie wiem jak wygląda sytuacja z wprowadzaniem nowych pokemonów tam w srodku sharp teamu, no ale ja jestem za, jesli chodzi o jakiekolwiek nowosci typu pokemony, questy, itemy o ile to bedzie dobrze przemyslane
1. Można, ale po co? Bo idąc tym tokiem można by dodać kupon 25 pp żebym móc kupić wyliczoną ilość na 7 dniowego vipa. ALE, że są też tańsze itemki to na upartego można by i dać też takie po 10 pp, ale kolejny raz pytanie "po co?". Nie żebym się czepiał, ale chętnie bym przeczytał co te 50pp tak na prawdę ułatwi, bo nie widzę sensownego rozwiązania.
2. Język polski przecież jest, ale ten jeden (bo w sumie nie pamiętam innego) npc Maria ma błąd w pliku pewnie. Także propozycją to bym tego nie nazwał.
3. Mogłyby być, podobnie jak cała 3 generacja, ale jest jak jest. Miło by było jakby były, ale sytuacja wygląda ja wygląda.
1. Trochę bez sensu, potem będą większe zamieszania na ten temat.

3. Co do 3 generacji, to o Ralts można pomyśleć i dać np do boxa 3. Gardevoir odpada
1. Pomyśl może i fajny, ale nie praktyczny. Aby każdemu pasowały kupony musiały by być po 1pp, wtedy umożliwiają odłożenie na dany przedmiot.
- Na NIE

2. Nie ma to znaczenia, większość społeczeństwa i tak jest zaznajomiona z językiem angielskim.
- Na NIE

3. Niższe formy Gallade sprawią iż będzie on łatwiej dostępny, przez możliwość ewoluowania niższej formy wzwyż. Uważam że jest on zbyt silnym pokemonem który jest pożądany przez większość nowych graczy.
-Na NIE

Niestety 3xNie