PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Event
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,
Chciałbym poinformować iż w piątek 13.XI.2020 o godzinie 19:06, odbędzie się event, polegający na tym, że będziecie mieli do wykonania 4 zadania, w których trzeba będzie przynieść określone itemy dla mojego Bobasa (Togepiego), itemy te będzie trzeba oczywiście wydropić z pokemonów Uśmiech Dla tych, którzy wykonają wszystkie zadania czeka 26 fajnych nagród !
Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadania dostaną nagrody specjalne.
Sponsorem nagród i prowadzącym będę oczywiście ja Uśmiech

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie
Pozdrawiam Poke Polak


PS. Z góry dziękuję [Fun] Czesi za pomoc !
Czy mogę brać udział w tym evencie?
Nagle każdy robi eventy, dziwne trochę... Czyżby każdy chciałby się podlizać administracji i Helperom?? Czy każdy przestaje grać i rozdaje w ten sposób itemki??
(10-11-2020, 00:57 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]Nagle każdy robi eventy, dziwne trochę... Czyżby każdy chciałby się podlizać administracji i Helperom?? Czy każdy przestaje grać i rozdaje w ten sposób itemki??
Smiercionosny każdy robi to ze swojej woli, jak chcą niech robią, podlizać wątpię - ty tez chciałeś zrobic event kończąc gre, ale mniejsza
Powodzonka PokePolak w prowadzeniu  Język
Nie podoba się, to  nie bierz w nich udziału Patros. Wszystkich i wszystkiego się czepiasz.
@Smiercionosny Smog, próbuję ale nie bardzo mi wychodzi pójście za Twoim rozumowaniem.
Każdy, jeśli ma ochotę zrobić swój event ma taką możliwość i może liczyć na pomoc w realizacji swojego pomysłu.
Czy Administracja i Helper'zy uznają taką aktywność graczy za "podlizywanie"?
Może ta odpowiedź cie zasmuci ale NIE!


Poke Polak Powodzenia w prowadzeniu eventu Uśmiech