No i wszystko jasne wolny los i udział w Niedzielnym turnieju finałowym otrzymuje drużyna #
TeamMiyagi gratulujemy
Ale zacznijmy od początku już jutro zaczynamy eliminacje do turnieju finałowego,który odbędzie się w Niedzielę 29.11.2020r o godzinie 17:00
Codziennie od poniedziałku do czwartku zostanie rozegrany jeden mecz i rewanż drużyn ze sobą zestawionych w przypadku remisu odbędzie się trzeci mecz.
Wygrane drużyny przechodzą bezpośrednio do turnieju finałowego, w którym już będziemy grali systemem "każdy z każdym"
Natomiast przegrane ekipy rozegrają turniej dzień wcześniej w Sobotę 28.11.2020r po godzinie 18:00 (po losowaniu Poke Lotka).
Zaplanowane mecze eliminacyjne:
Poniedziałek godzina między 18:00 a 19:30
"Ciemna Strefa" vs "sutki romana"
Dokładny wynik meczu możemy obstawiać w tym temacie
https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3379
przykład
"Ciemna Strefa" vs "sutki romana" 2:0 (5:2, 5:4)
Wtorek godzina między 18:00 a 19:30
"Bez nazwy" vs "Przyjaciele"
Dokładny wynik meczu możemy obstawiać w tym temacie https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3379
Środa godzina między 18 a 19:30
"Poke Mistrzowie" vs "Kolonia Specialna"
Dokładny wynik meczu możemy obstawiać w tym temacie https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3379
Czwartek godzina między 18:00 a 19:30
"Setka Team" vs "Czesiowate Ciapciaki"
Dokładny wynik meczu możemy obstawiać w tym temacie https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3379
Przed meczem drużyny będą miały po 5min dla siebie aby się rozgrzać i zapoznać z boiskiem
Jeżeli dana drużyna nie stawi się w wyznaczonym czasie na meczu zostanie ukarana walkowerem 2:0 (5:0, 5:0)
Sędziną spotkań będzie [Fun] Czesia także uważajcie na faule i przeczytajcie dokładnie regulamin rozgrywek.
Zapraszamy do obstawiania i kibicowania
Pozdrawiamy,
Sharp#Team
Czy jest mozliwosc zmiany daty Setka team vs Czesiowate Ciapciaki z czwartku na jutro (wtorek)? niestety praca. ;/
Wyniki :
"Ciemna Strefa" vs "sutki romana" 2:0 (5:2, 4:1*) przy 4:1 zawodnik "sutki romana" poddał mecz.
bedi121
Mogę przełożyć Wam mecz na Piątek innych terminów nie ma.
Jest też możliwość wymiany partnera z drużyny jeżeli jednego nie będzie z przyczyn losowych w grze wtedy już zostajemy z nim do końca turnieju albo wracamy do poprzednika ale nagrody dostaną tylko dwie osoby z drużyny.
To odpisz proszę czy chcecie w czwartek czy w piątek zagrać?
Kolejny mecz eliminacyjny do turniejów weekendowych za nami po bardzo emocjonującym meczu "Przyjaciele" pokonują "bez nazwy"
Wynik:
"Bez nazwy" vs "Przyjaciele" 1:2 (5:4, 3:5, 3,5)
Jak najbardziej odpowiada mi termin piatek.
Środowy mecz za nami
Wynik:
"Poke Mistrzowie" vs "Kolonia Specialna" 0:2 (2:5, 0:5)
Mecz "Setka Team" vs "Czesiowate Ciapciaki" na prośbę jednej z drużyn został przeniesiony na Piątek 27.11.2020r na godzinę 19:10!!!
(22-11-2020, 21:17 )osadnik napisał(a): [ -> ]No i wszystko jasne wolny los i udział w Niedzielnym turnieju finałowym otrzymuje drużyna #... gratulujemy
# Team Excellence - Lemborek i Duocrash
Wynik ostatniego meczu:
"Setka Team" vs "Czesiowate Ciapciaki" 1:2 (2:5, 5:4, 1:5)
W tym meczu nie mogliśmy oglądać Xenoka bo ma problemy z laptopem i Elianaa skorzystała z zastępstwa w postaci Osadnikfans. Miejmy nadzieję, że na niedzielę już wszystko będzie dobrze.
No i wszystko mamy już jasne oto drużyny grające w sobotnim (28.11.2020) turnieju.
1. "sutki romana"
2. "Bez nazwy"
3. "Poke Mistrzowie"
4. "Setka Team"
Turniej rozpoczynamy po godzinie 18:00 (po Poke Lotku) i będziemy grali systemem "każdy z każdym" w tym turnieju będzie rozgrywany tylko jeden mecz do 5 goli bez rewanżu.
Zwycięzca otrzymuje 3 punkty przegrany 0. Na koniec podliczymy punkty i wyłonimy najlepsze drużyny w przypadku tej samej liczby punktów na koniec liczy się stosunek bramek.
1-2
"sutki romana" vs "Bez nazwy" 2:5
3-4
"Poke Mistrzowie" vs "Setka Team" 1:5
1-3
"sutki romana" vs "Poke Mistrzowie" 0:5
2-4
"Bez nazwy" vs "Setka Team" 5:0
1-4
"sutki romana" vs "Setka Team" 0:5
2-3
"Bez nazwy" vs "Poke Mistrzowie" 5:0
Serdecznie Wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania
Niedziela (29.11.2020) 17:00 Finał Finałów! Najgorętszy turniej tej jesieni
Wystąpią w nim same gwiazdy:
1."Ciemna Strefa"
2."Przyjaciele"
3."Kolonia Specialna"
4."Czesiowate Ciapciaki"
5."#Team Excellence"
Mecze rozgrywamy systemem "każdy z każdym" do 5 goli bez meczu rewanżowego. Zwycięzca otrzymuje 3 punkty przegrany 0. Na koniec podliczymy punkty i wyłonimy najlepsze drużyny w przypadku tej samej liczby punktów na koniec liczy się stosunek bramek.
1-2 "Ciemna Strefa" vs "Przyjaciele"
3-4 "Kolonia Specialna" vs "Czesiowate Ciapciaki"
5-1 "#Team Excellence" vs "Ciemna Strefa"
2-4 "Przyjaciele" vs "Czesiowate Ciapciaki"
3-5 "Kolonia Specialna" vs "#Team Excellence"
1-4 "Ciemna Strefa" vs "Czesiowate Ciapciaki"
2-5 "Przyjaciele" vs "#Team Excellence"
1-3 "Ciemna Strefa" vs "Kolonia Specialna"
4-5 "Czesiowate Ciapciaki" vs "#Team Excellence"
2-3 "Przyjaciele" vs "Kolonia Specialna"
Po turnieju nagrodzimy drużyny Zostanie też wybrany najlepszy zawodnik i zawodniczka.
Pozdrawiamy,
Sharp#Team
Wyniki:
1-2 "sutki romana" vs "Bez nazwy" 2:5
3-4 "Poke Mistrzowie" vs "Setka Team" 1:5
1-3 "sutki romana" vs "Poke Mistrzowie" 0:5
2-4 "Bez nazwy" vs "Setka Team" 5:0
1-4 "sutki romana" vs "Setka Team" 0:5
2-3 "Bez nazwy" vs "Poke Mistrzowie" 5:0
Tak prezentuje się tabela po sobotnim turnieju:
1."Bez nazwy" 9pkt (15:2)
2. "Setka Team" 6pkt (10:6)
3. "Poke Mistrzowie" 3pkt (6:10)
4. "sutki romana" 0pkt (2:15)
Zapraszamy Wszystkich na jutrzejszy finałowy turniej na godzinę 17:00!
Pozdrawiamy,
Sharp#Team
Tak wygląda dokładny terminarz dzisiejszego turnieju:
1-3 "Ciemna Strefa" vs "Kolonia Specialna" 5:4
4-5 "Czesiowate Ciapciaki" vs "#Team Excellence" 5:1
2-3 "Przyjaciele" vs "Kolonia Specialna" 5:2
1-4 "Ciemna Strefa" vs "Czesiowate Ciapciaki" 5:4
2-5 "Przyjaciele" vs "#Team Excellence" 5:0
1-2 "Ciemna Strefa" vs "Przyjaciele" 3:5
3-5 "Kolonia Specialna" vs "#Team Excellence" 0:5
2-4 "Przyjaciele" vs "Czesiowate Ciapciaki" 5:4
5-1 "#Team Excellence" vs "Ciemna Strefa" 0:5
3-4 "Kolonia Specialna" vs "Czesiowate Ciapciaki" 0:5
Wyniki będą aktualizowane na bieżąco!
Po emocjonującym turnieju przedstawiamy miejsca poszczególnych drużyn:
1 miejsce "Przyjaciele"
2 miejsce "Ciemna Strefa"
3 miejsce "Czesiowate Ciapciaki"
4 miejsce "#Team Excellence"
5 miejsce "Kolonia Specjalna"
6 miejsce "Bez Nazwy"
7 miejsce "Setka Team"
8 miejsce "Poke Mistrzowie"
9 miejsce "sutki romana"
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany:
Elektrycznyhalucyn
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana:
Elianaa
Gratulujemy wygranym i wszystkim nagrodzonym
Osobiście chciałbym podziękować
[Fun] Czesi za sprawne i sprawiedliwe prowadzenie meczy dziękuję
Pozdrawiamy i do zobaczenia w przyszłości,
Sharp#Team
Dzieki za event i gratulacje dla wygranych
Czesiowate ciapciaki by wygrały, ale wiecie jak jest, trawa za wysoka, korki za ciasne i w ostatnich sekundach mi sie hymn ligi mistrzów zaciął na youtubie
No i złota piłka dla Eli, bo tak grała, że Messi klaskał jak oglądał
Gratulacje dla wszystkich
Gratki
gratki
Gratuluje wygranym i organizatorom turnieju za prace którą włożyli i czas dla serwera