PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Nowe coś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam droga administracjo kiedy będą dodane może jakis questy, pokemony czy coś, coś nowego?
Cześć przyjacielu, masz na stronie serwera zapowiedź że wkrótce. Duży uśmiech xD
Rexxoo obstawiam ze jak bedzie cos juz blisko konca to zostaniemy o tym poinformowani o tym wiec kolejny taki temat z rzedu to tylko zasmieca naprawde O matko O matko
Jak naczelny obecnie leń (godny następca szefa lenia) stwierdzi, że mu się chce.
Pisząc wprost i krótko - NIGDY.
Daj czasowi czas a czas pokaże.. szkoda że ten czas już za długi trwa, ani słychu ani dychu
Żeby dodać jakiś quest to trzeba go najpierw zrobić, a tutaj niestety nawet dodanie gotowca czy jakiegos
glupiego pokemona na mapie to wielki wyczyn - smutne ale prawdziwe.
trochę lipa bo zaniedługo to nikt tu grać nie będzie Smutny  ,
jeżeli administracja nie podejmie kroków żeby dać coś nowego na serwer
a Wy dalej narzekacie xD jak macie narzekać że nic się nie dzieje to zawsze możecie zrobić sb przerwę jak inni xD
Nawet jeśli administracja coś doda np questy to jak je wykonasz to znowu będziecie narzekać że nie ma co robić.... To takie kółko gry xD dodadzą coś, wykonasz to i znowu nudy... Znowu dodadzą coś, wykonasz i znowu nudy... Na tym polega tibia
Zeby na serwerze bylo zycie to musza byc regularne updejty, a nie dodac cos malego na szybko i fajrant na kilka/kilkanascie miesiecy
Wiem wiem xD może trzeba poprostu pomóc administracji??
(03-12-2020, 18:39 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]a Wy dalej narzekacie xD jak macie narzekać że nic się nie dzieje to zawsze możecie zrobić sb przerwę jak inni xD
Nawet jeśli administracja coś doda np questy to jak je wykonasz to znowu będziecie narzekać że nie ma co robić.... To takie kółko gry xD dodadzą coś, wykonasz to i znowu nudy... Znowu dodadzą coś, wykonasz i znowu nudy... Na tym polega tibia

Kto narzeka, ten narzeka. Ja sobie przerwę, ale to nie zmienia faktu, że gdzieś tam w srodku ten brak updatów boli + fakt, że zmarnowało się tylko czas żeby teraz wszystko się kisiło po domkach/depo.

(03-12-2020, 18:57 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]
Wiem wiem xD może trzeba poprostu pomóc administracji??


Gdyby to pomaganie jeszcze miało jakiś sens (a przede wszystkim cokolwiek gwarantowało) to efekt byłby już dawno, ale że junior ma totalnie wywalone jaja na to (inaczej tego nazwać nie mogę), to quest stoi w miejscu + wszystko inne "ewentualne" też, bo najpierw trzeba zrobić jedno a nie brać się za 30 rzeczy na raz.
Administracja milczy, widocznie ma gdzies autora tego tematu.
(05-12-2020, 15:36 )Kanopus napisał(a): [ -> ]Administracja milczy, widocznie ma gdzies autora tego tematu.
Pewnie tak  xD
Dalej bez odpowiedzi Zdezorientowany
Też się zastanawiam dlaczego coraz trudniej zdobyć nowego pokemona a administracja strony nie odpowiada na zapytania. Zastanawiam się jak strona będzie się dalej rozwijać.
Ten moment kiedy nawet boty/forumowi reklamatorzy nie moga liczyc na nic nowego  Duży uśmiech xD Szczęśliwy