PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Co dalej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio temat był od Rexxoo to teraz będzie ode mnie. Krótkie 2 pytania.

1) Co dalej z questem którego robiliśmy?
2) Długo jeszcze będzie trwała ta cisza/foch czy nie wiadomo co?

Pytania publiczne, bo znudziło mi się już upominanie po cichu "czy coś jest/kiedy będzie zrobione", skoro nic z tego nie wynika. Normalna współpraca wygląda tak, że jeden robi swoje, daje znać drugiemu jak skończy i sobie to sprawdzają (tyle że to powinno działać w obie strony).

+ ankieta "tak o, dla jaj"
1. Pisałem Ci jeszcze na testowym jak działaliśmy abyś sprawdził całego questa i napisał co zmienić/poprawić
2. Cały czas myślałem że sprawdzisz to i dasz mi znać na gg/fb po za tym co pisaliśmy aby się zgadać by przejść to całe i sprawdzić jak to wygląda (od strony gracza)

PS. Dla tych co się niecierpliwili z odpowiedzią wystarczy pomyśleć że każdy (lub prawie każdy) ma życie prywatne takie jak praca czy rodzina i dla takich osób jest to ważniejsze niż przesiadywanie cały czas w grze czy na forum.
1. No a ja pytałem kiedy przejście będzie działać (a w zasadzie żebyś dał znać jak będzie działać), wchodzę teraz i dalej nie działa, więc o czym my tu mówimy? O jakim przejściu mówię to chyba wiesz.
2. Tutaj nie wiem o jakim sprawdzeniu mowa, ale cały quest mieliśmy przecież wstępnie obczajony jeśli chodzi o "trudność itp.
#Mały edit
MIELIŚMY, dobre słowo, bo przecież mapka aktualnie jest tam dokładnie taka jak była zanim zaczęliśmy a miałeś poprawić i wrócić ją taką, jaką wysłałem.

Co do PS. Zycie prywatne to jedno, ale kilka minut w tygodniu raczej nie powinno być ciężko wygospodarować na zerknięcie w miejsce gdzie ma się CMa.

Ale do rzeczy. Zrób to przejście (przejścia) żeby działały i chociaż się upewnij + wgraj mapkę którą testowaliśmy i daj mi znać na gg/fb to sprawdzę to sam, po swojemu. Bez tego nie ma szans nigdzie ruszyć dalej.
No i gdybyś sam od czasu do czasu dał znać kiedy masz czas coś porobić albo napisał wprost "zrobiłem to i to, sprawdź" to byłoby idealnie.