PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: żałosne w sumie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://imgur.com/a/RAlBZok
to uczucie kiedy jesteś koxem na serwerze który juz dawno wygasł
Tej tej, ale przypomnij sobie pierwszy kto zaczął tą wielką aferę ;O Iks'de
Kurna chłopaki zebrali byście ekipe i pobili go za garażami albo nawyzywali ale domek zaśmiecać ? to dopiero żałosne jest nie uszanować czyjejś własności.
Nie polecam tych alegrowiczów
Jesteś taki przykry ;c Arus nie chciał się z tobą zamienić suikami +25 za +30 to teraz robisz mu pod górkę, to jest bardziej żałosne niż dawanie jakiegoś gówno wartego screena
A temat zaśmiecania domku to już dziecinne Język
Poradnik w formie gifa dla osob cierpiacych na nieczystosci w domku:
[Obrazek: aDKWH3i.gif]
Mam nadzieje, ze pomoglem. 
Pozdrawiam  Zawstydzony
(04-08-2021, 13:57 )Arek Bonaventura napisał(a): [ -> ]Tej tej, ale przypomnij sobie pierwszy kto zaczął tą wielką aferę ;O Iks'de
Chciałbym cię uswiadomić ze pospinaliśmy się tylko i wyłącznie dlatego ze napisałes ze jesteś KOXEEM, nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się jak dzieciak, wbij większy level, niż Rakkeri, Osadnik lub Bajson - wtedy bedziesz KOXEEM, a jak narazie to tylko irytujesz swoim zachowaniem
Bendzioes ty też się proszę nie udzielaj, jak masz coś ciekawego do powiedzenia to powiedz coś mądrego, a nie bronisz wiernego przyjaciela aż po grób  O matko O matko
(04-08-2021, 14:54 )Krzysiuxd napisał(a): [ -> ]
(04-08-2021, 13:57 )Arek Bonaventura napisał(a): [ -> ]Tej tej, ale przypomnij sobie pierwszy kto zaczął tą wielką aferę ;O Iks'de
Chciałbym cię uswiadomić ze pospinaliśmy się tylko i wyłącznie dlatego ze napisałes ze jesteś KOXEEM, nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się jak dzieciak, wbij większy level, niż Rakkeri, Osadnik lub Bajson - wtedy bedziesz KOXEEM, a jak narazie to tylko irytujesz swoim zachowaniem

Ty zacząłeś się do mnie spinać tylko dlatego że Ci nie wymieniłem Sui +25 na Suike +30  O matko
I księżniczka wielce obrażona.  Cyklop
(04-08-2021, 14:56 )Krzysiuxd napisał(a): [ -> ]Bendzioes ty też się proszę nie udzielaj, jak masz coś ciekawego do powiedzenia to powiedz coś mądrego, a nie bronisz wiernego przyjaciela aż po grób  O matko O matko
Każdy ma prawo coś napisać, nieważne czy to będzie "coś ciekawego" czy nie. Więc milcz tam. Dziekuje  Anioł
Dramy, dramy, draaaaamyyyyy. Wreszcie się coś dzieje Duży uśmiech
widać po Tobie panie Arku, tylko głupoty piszesz na tym forum - dlatego jeszcze możesz pisać
(04-08-2021, 15:26 )Krzysiuxd napisał(a): [ -> ]widać po Tobie panie Arku, tylko głupoty piszesz na tym forum - dlatego jeszcze możesz pisać

I pisze to jakiś no name XDDDD Weź tam książki lepiej poczytaj, przyszykuj się do szkoły bo za miesiac już szkoła. Kończę to beznadziejną rozmowę.
Nie spinałem sie do Ciebie o to ze sie nie zamienisz tylko zamieniłes sie z jakimś gosciem, tylko ze twierdzisz ze jestes koxem bo masz lepsze pokemony niż ja XD
Idz tam lepiej z bendzioesem w podstawówce ławkę szkolną grzej na nowy rok szkolny dzieciaku