PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Event 30.X.2021
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Wykrzyknik
Drodzy trenerzy i trenerki pokemon,
Jak już zapewne zauważyliście do świata pokemon zawitała jesień, Fearowy i Pidgeoty powoli szykują się do odlotu do ciepłych krajów, a Snorlaxy i Teddiursy szykują się do snu zimowego. Jesień to również czas halloween, dlatego zapraszam was na event z duchami w roli głównej. Rozpocznie się on 30 października o godzinie 18.00.
Event będzie na wzór „chowanego” z drobnymi urozmaiceniami, tak więc przygotujcie swoje dzielne pokemony do wzmożonego wysiłku.
Na uczestników będą czekały nagrody i świetna zabawa!
Do zobaczenia na evencie!


Arus Bonaventura i jego wszystkie postacie są wykluczone z eventu za wielokrotne łamanie regulaminu jak i nieodpowiednie zachowanie wobec innych
Decyzja Naxera.
Pozdrawiam  Przytulanie
Poke Polak
Jak ten "Naxer" to tylko potrafi płakać nic więcej, niech wyciągnie tego kija z d*py bo to aż boli :O
(24-10-2021, 01:23 )Arek Bonaventura napisał(a): [ -> ]Jak ten "Naxer" to tylko potrafi płakać nic więcej, niech wyciągnie tego kija z d*py bo to aż boli :O

Zabroniłem Ci udziału w evencie za ostatnie zachowanie wobec Poke Polaka.
jakiee eventy jak nic nie ma nawet Uśmiech))
(24-10-2021, 16:38 )siwek napisał(a): [ -> ]jakiee eventy jak nic nie ma nawet Uśmiech))

Browar wytrzymaj tydzień Uśmiech
za tydzien bedzie co innego
(24-10-2021, 16:45 )siwek napisał(a): [ -> ]za tydzien bedzie co innego

Nic na to nie poradzę, nie zrobię ci eventu z dnia na dzień Uśmiech
ale panie polak ale co ty mozesz zrobic jak ty jestes helpertem aby Uśmiech
Piszesz w wątku o moim evenciku, to ci odpisuje Duży uśmiech
Aj chowany to już dynie lepsza zabawa bez urazy Polak
Dziękuję Deshume, Bendzioesowi i Przemuszowi za udział w evencie, ponieważ tylko te 3 osoby zdecydowały się wziąć w nim udział. Była to bardzo słaba frekwencja, pomimo tego że wielu narzekało na brak takich wydarzeń.
Następnym razem osoby które narzekają na eventy, niech najpierw pomyślą: Czy to nie było eventu, czy po prostu ja w nim nie uczestniczyłem?
Jeszcze raz dziękuję i widzimy się na kolejnym evencie Uśmiech
Pozdrawiam
Poke Polak
fajnie spędzone 30minut :
(30-10-2021, 20:49 )przemusz napisał(a): [ -> ]fajnie spędzone 30minut :
Dzięki, mam nadzieję że następne wyjdą jeszcze lepiej Uśmiech