PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Event na Święto Niepodległości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!
Drodzy trenerzy, drogie trenerki pokemon, jak zapewne wszyscy wiecie 11.XI.2021 w Polsce obchodzi się Narodowe Święto Niepodległości, które upamiętniać ma odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
Z tej okazji chciałbym zaprosić Was na event, który odbędzie się tego dnia (11.XI.2021) o godzinie 18.00. Będzie miał on formę Marszu Niepodległości, na drodze którego będą na was czekały rozmaite wyzwania. Waszym celem będzie dotarcie wraz z marszem do wyznaczonego celu, gdzie będą czekały na was również wspaniałe nagrody! Marsz startować będzie w okolicach północnego wejścia do depo w Saffron, a aby wziąć w nim udział musicie przebrać się w nasze narodowe, biało-czerwone barwy. I tak jak nasi przodkowie, którzy walczyli o odzyskanie przez Polskę niepodległości, będziecie musieli współpracować ze sobą, aby dotrzeć do celu.
Jeszcze raz serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Poke Polak Przytulanie
kostki brukowe będą rozdawane czy mam własne zabrać jak marsz Język
(10-11-2021, 20:48 )Lamberek napisał(a): [ -> ]kostki brukowe  będą rozdawane czy mam własne zabrać jak marsz Język
No cóż... Bruk w wielu miejscach został zjedzony przez Snorlaxy, także może ci się przydać Diabeł Diabeł
Dziękuję wam wszystkim za udział, świetnie wyszedł ten evencik. Było widać wasze zaangażowanie, chęci, a co najważniejsze współpracę. Bardzo mi miło że mogłem go wspólnie z [Fun] Czesią poprowadzić. Dziękuję również Naxerowi za pomoc techniczną.
Do zobaczenia na (mam nadzieję) następnym evencie.
Jestem z was dumny.
Pozdrawiam
Poke Polak