PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Hym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc tak odkryłem buga w którym w c*uj dużo straciłem
i co ? Dostałem 100pkt do sms shopu? >.<
To Spox . Nice !
A miałeś dostać?...
wiec mozliwe ze przy restartowniu sie calego silnika o godzinie 5 rano znikaja one z domku.
Zostanie to sprawdzone jezeli faktycznie tak jest to odkryles buga i zostaniesz nagrodzony tylko jeszcze podaj dokladnie jakie skrzynie.


Wystarczy?
Z regulaminu:
"g) Wszystkie konta i przedmiony zarowno w grze jak i na forum sa wlasnoscia administracji serwera pokexgames.pl"
Więc zaistniał bug, i administracja nie musi ci nic dawać, a jednak dostałeś punkty (równowartość 6 zł)
i jeszcze ci mało ?

Ashba

No znowu on... Jeszcze pisal w poscie ze on za to nic nie chce no.

Ale jak haccier juz napisal regulamin.
Ashba pomijając fakt że przez bug praktycznie 1/4 kasy jaką wydałem na poke evo poszła siną w dal
to ty jeszcze brudne kłamstwa mi tu wkładasz na pw inaczej pisałeś Uśmiech
- No znowu on... Jesze pisał w poscie ze on za to nic nie chce no.
Hym napisałem że bez nerwów , wszystko w swoim czasie , żeby najpierw ogarnąć buga żeby innych nieprzyjemności nie było

Haccier z całym szacunkiem do Ciebie - Dostałem pkt w wartości 6 zł porównujesz to do tego ile poszło ? Uśmiech
1 box 4 kosztuje 285 pkt dostałem 100 Więc? ...
Tak przedmioty w grze są właściciela .
Lecz wydając pieniądze na usługi premium gdy jej nie dostane lub w jakiś sposób zostanie to usunięte I TO UDOWODNIE
Powinienem dostać zwrót
Dodam pewną sytuacje dokładnie taka samą
- Z Serwera Punkty premium do sms shopu zbugowały się - Odkryłem kolejnego buga
- Zwróciłem się z tym do właściciela serwera . Dodatkowo po wyjasnieniu sytaucji oprócz zwrotu Punktów Zaoferował mi także zwrot pieniędzy
Dlaczego? Bo jeżeli wydaję pieniądze na usługi premium , Zostanie to stracone przez różnorakie bugi I TO UDOWODNIĘ powinno zostać to zwrócone